Jak povolit plovoucí bublinu ve vytáčení Google bez root

Google v současné době testuje prospěšnou novou funkci s názvem Floating Bubble pro jeho vytáčenou aplikaci. Plovoucí bublina se objeví, kdykoli budete v telefonním hovoru a přejděte na domovskou obrazovku nebo přepněte na jakoukoli jinou aplikaci v telefonu.

Dodává se s běžnými akcemi, jako je režim reproduktoru, ztlumení mikrofonu a zavěšení volání. Tyto akce budou odhaleny, když klepnete na plovoucí bublinu a můžete na ni zdvojnásobit, abyste se vrátili do aplikace Dialer.

Tato nová funkce by mohla ověřit, aby byla prospěšná pro lidi, kteří hodně s více úkoly. Své e -maily můžete zadat, povídat si s někým nebo dokonce procházet kanálem na Facebooku a zároveň mít plnou kontrolu nad svými hovory. Dříve tyto funkce nemůžete provádět, pokud opustíte aplikaci Dialer.

Tato nová funkce Floating Bubble je však ve fázi testování a Google ji dosud nezaváděl do stabilní verze své aplikace Dialer. Pokud však chcete vyzkoušet na svém zařízení, můžete postupovat podle níže uvedených pokynů a nainstalovat aplikaci Google Dialer do svého zařízení a povolit funkci plovoucí bubliny.

Nezapomeňte, že to může fungovat bez problémů, musí být váš telefon alespoň na Android 6.0 Marshmallow. Google Dialer také přichází s dalšími dalšími funkcemi, jako je ID volajícího, blokování hovorů a detekce polohy.

Jak povolit plovoucí bublinu ve vytáčení Google bez kořene

Krok 1: Stáhněte si Google Dialer Patched APK

Google_phone_11.0.164102751_bubble_patched_.apk

ARM64 Zařízení: Google_phone_13.0.170513131_ [oprava] _ [bublina] .Apk

Také si přečtěte: Jak získat adaptivní ikony Android Oreo na jakémkoli Androidu

Krok 2:

Pokud je to poprvé, co do telefonu instalujete soubor APK, musíte povolit instalaci z neznámých zdrojů.

Chcete-li to provést, přejděte na Nastavení-> Zabezpečení-> Neznámé zdroje a poté je povolte.

Krok 3:

Nyní otevřete stažený soubor APK a poté vyberte Nainstalujte. Po dokončení instalace otevřete aplikaci Google Dialer.

Krok 4:

Nyní musíte povolit sadu oprávnění, aby aplikace byla vhodně fungována a aby funkce plovoucí bubliny fungovala.

Přejděte do nastavení> Aplikace a poté vyberte telefon ze seznamu.

Krok 5:

Nenechte si ujít: Odpovězte na oznámení za běhu s oznámením

Nyní klikněte na možnost Oprávnění a poté povolte všechna potřebná oprávnění, jako je telefon, kontakty a mikrofon.

Krok 6:

Nyní se vraťte a poté vyberte možnost telefonu a poté vyberte telefon jako výchozí možnost.

Krok 7:

Znovu se vraťte a poté vyberte a povolte nakreslení jiných aplikací a upravte nastavení systému pro funkci plovoucí bubliny.

Krok 8:

A je to. Nyní si můžete zavolat jakémukoli jednotlivci a jakmile opustíte aplikaci Google Dialer, plovoucí bublina se automaticky objeví na vaší obrazovce.

Můžete jej vybrat tak, aby se dostali do běžných akcí, jako je režim reproduktoru, a podržte volání nebo zdvojnásobte jej a vraťte se zpět do aplikace Dialer. Můžete také přetáhnout plovoucí bublinu a umístit ji kdekoli na obrazovku.

Musí si přečíst: Některé mody Magisk, abyste mohli začít

Pokud máte nějaké pochybnosti týkající se tohoto procesu, cítíte se bezplatné, abyste se vyjádřili níže! Fórum pro vývoj aplikací můžete také navštívit na XDA a projít aplikaci a komunikovat s vývojářem nebo členy komunity.

[Související příspěvky]
zdroj

Back to top