Apple navrhl, aby WiFi Fit Together System nabídl nyní za 219 $, z 350 $ [pouze omezený čas]

s tak četnými pomůcky v domě, které nyní potřebují přístup k webu, stejně jako s moudrými pomůcky zahrnujícími všechny čtyři rohy domu, ať už je to Jsou to žárovky nebo bezpečnostní a bezpečnostní kamery, které mají solidní síť WiFi, nikdy nebylo mnohem důležitější.

Přikrývání domova ve vysokorychlostní wifi používané jako skutečná bolest, ale s Fit Hoeget sítě, které jsou nyní nabízeny v mnoha různých podobách a také poskytované řadou různých výrobců, může být v minulosti pro mnoho z minulosti minulostí pro mnoho z minulosti nás.

Jediným problémem je, že jsou zřídka levné, ale pokud jste se podívali na systém WiFi Fit dohromady Linksys Velop Tri-Band, zejména za předpokladu, že Apple je nyní navrhuje nad jejich letovými terminálovými směrovači a nabízí je v obchodech Apple, pak vy „V štěstí, protože je to v současné době nabízeno pro převzetí jednoho prodejce.

Normálně v prodeji za cokoli až 350 $ pro 2-pack verzi lze systém Linksys Velop ve 2-packech nyní zakoupit za pouhých 219 $, pokud si nyní koupíte nejlépe. Verze 3-pack ve srovnání stojí 289 $ nyní z 480 $ Apple a další prodejci ji nabízejí.

Dostupný od Amazonu, prodejce, kterého si již pravděpodobně koupí spoustu, je tento systém Fit Together ve specifickém stavu dobře přezkoumán, sportovní 4,5 hvězdiček z maximálně 5. S nespočetnými hodnoceními zavedených, to není vůbec špatné skóre!

Ano, nabídky mohou být na licencované renovované jednotky, ale jsou licencovány výrobcem, což znamená, že jsou obnoveny na originální specifikaci samotný producent!

Takže pokud máte dům, který má pokrytí ve WiFi, a také měli potíže s tím, že v minulosti by nyní byl vynikající čas na to, aby se tato kreditní ratingová karta dostala ven a navždy ukončila všechny své wifi trápení.

KOUPIT: Linksys Velop Tri-Band celý dům WiFi Fit Dohromady Systém, 2-pack renovace z Amazonu: 219 $ | Původní cena: 350 $

KOUPIT: Linksys Velop Tri-Band celý dům WiFi Fit Dohromady Systém, 3-pack renovace z Amazonu: 289 $ | Původní cena: 480 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Google Play Store 9.0.15 APK ke stažení pro Android

Stáhněte si Slick TV IPA, APK pro iOS 11, Android pro online televizi

iOS 11.2.6 Aktualizace útěku z vězení: září a základnu kompatibilní pro iOS 11.1.2 přineste zpět a také útěk z vězení

Resetujte nebo odstraňte iPhone X RAM na iOS 11, zde je přesně to, jak [není nutný žádný útěk z vězení]

Jak snížit iOS 11.2.6 na iPhone, iPad, iPod touch

Stáhněte si odkazy iOS 11.2.6 IPSW a OTA s opravou pro zprávy, které se havarují chyba

Útěk z vězení iOS 11.2.6 / 11.2.5 / 11.2.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 na iPhone X, 8, 7, iPad využívající Electra nebo Liberios [aktualizováno]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top