Snap Nová podpora funkce Snap 4 Funkce pro Augmented Truth

SNAP odhalila nové brýle, které mají obrovskou funkci přidanou do typu rozšířené reality. To je něco, na co se říkalo, že Apple už nějakou dobu pracuje, a také se tady Snap dostane před hru. druh.

Uvádíme něco takového, protože tyto věci opravdu nemůžete získat, jak poznamenává Verge. To však nezastavilo Snap předvést nové specifikace.

Ve čtvrtek, generální ředitel SNAP Evan Spiegel, odhalil první skutečné opravdové brýle pravdy společnosti, inovace, o nichž i soupeři, jako je Facebook, věří, že jednoho dne budou stejně všudypřítomné jako mobilní telefony. Demo ukázalo, že online motýly se třepotají nad pulzujícími rostlinami a také přistávají v Spiegelově prodloužené ruce.

Zdržení těchto věcí je téměř nemožné. Nemůžete je získat, stejně jako Snap poskytuje omezený počet z nich na tvůrce AR Impacts. Tito tvůrci budou vyžadovat požádání, aby se přihlásili k akci.

V jejich současnosti určují zcela nabitý pár brýlí trvají asi 30 minut, než jsou zbytečné. To může být jeden z důvodů, proč tyto věci nejsou připraveny na primetime, ale je pravděpodobné, že je více. včetně pravdy, že vypadají, jako by unikli z 80. let.

Funkce však jsou v pohodě.

Dvě kamery zaměřené na přední stranu využívají softwarovou aplikaci SNAP vyvinutou pro své objektivy chytrých telefonů, aby okamžitě zjistily fyzické povrchy a dopady umístění v metodě, která nebrání skutečnému světu. Dva stereofonní reproduktory zachycují zvuk a umožňují nositeli je spravovat hlasem. Touchpad na straně rámečku provozuje rozhraní na obrazovkách, že telefonní telefon volá kolotoč objektivu, což umožňuje nositeli přepínat dopady AR, které vidí.

Přijdou někdy na trh? Kdo ví, ale můžete si prohlédnout mnohem více o čtvrté generaci brýlí, včetně mnohem více citací od Spiegela, na Verge.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stahování: iOS 14.5.1 Odkazy IPSW, data profilu OTA spolu s vydáním iPados 14.5.1

Útěk z vězení iOS 14.5.1 Využití checkra1n, tady je návod [průvodce]

Jak snížit iOS 14.5.1, stejně jako iPados 14.5.1 [tutoriál]

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový apple carplay na bezdrátový Apple CarPlay ve vašem vozidle snadno, tady je jak

Ochrana iPhone 12 / Pro obrazovka s temperovaným sklem: právě zde jsou ty nejlepší

Nejlepší situace iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Právě zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič iPhone 12 Tiny Screen: Zde je zápis, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Apple si užijte EKG App Hack: Povolit mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top