Amazon pracuje na Alexa-poháněném robotovi pro domy

Amazon může být králem moudrého řečníka, avšak podle Bloomberga si firma přeje udělat věci ještě více o krok tím, že buduje robota pro domov, něco, co by vyhovoval jednotlivcům v okolí a v podstatě působil jako mobilní ozvěna poháněná Alexou.

Práce probíhá pod vnitřním kódem „Vesta“ pojmenované po římské bohyni krbu a také vede Lab126.

Pokud toto jméno zazvoní zvon, je to proto, že se jedná o přesně stejní lidé, kteří dříve založili další Amazonské gadgety včetně Kindle, ukončili telefon i nejvýznamnější hit Amazonu, ale dosud v této tržní oblasti, ozvěnu.

Jak můžete očekávat, existuje velmi málo konkrétních podrobností o tom, co Vesta bude znamenat. Jedna věc, kterou můžeme být pozitivní, je však pravda, že kdokoli, kdo chce robota Butlera, bude velmi zklamaný. za předpokladu, že pravda Amazon očividně opravdu doufá, že do konce roku bude moci namířit vesta svým pracovníkům, je odstraněno, že to nebude nikde poblíž tak pokročilé, jak by se mnoho z nás chtělo.

Místo toho očekávejte ozvěnu, která se může přemístit kolem vašeho domova, schopné přesně stejných věcí, které se statická ozvěna může nyní vypořádat s nejlépe.

Pokud jde o to, kdy bude Vesta nabídnuta veřejnosti, Bloomberg věří, že existuje možnost, že bychom mohli vidět, že robot Alexa bude v roce 2019 v prodeji v prodeji, a opět upevňuje naše přesvědčení, že to nebude sluhovník budoucnosti Všichni si představujeme, když věříme o roboty pro domov.

Pochopitelně Amazon udržuje své rty pevně zapečetěné, ale pokud je vesta určitě tím, co Bloomberg prohlašuje, očekáváme, že v nadcházejících měsících se objeví mnohem více podrobností – zejména pokud je rok 2019 přiměřeným časovým oknem.

(Zdroj: Bloomberg)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

PUBG Mobile 0.4.0 IOS ke stažení nakonec vydáno jako aktualizace

iOS 11.4 beta 3 ke stažení, očekávané datum vydání: Zde je to, co požadujete vědět

Aktualizace iOS 11.3 Útěk z vězení: Zisk kořenové skořápky k dosažení nejnovějšího firmwaru

iOS 11.2.6 Útěk z vězení: Platforma pro výzkum bezpečnosti a zabezpečení uživatelského prostoru ve vývoji, tady je to, co by to mohlo znamenat pro komunitu

Stáhněte si odkazy iOS 11.3 IPSW, aktualizace OTA konečné verze nejlépe zde

Útěk z vězení iOS 11.3 / 11.2.6 / 11.2.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top