5 důvodů, proč získat špičkový telefon a ušetřit peníze na upgrady

Máte pocit, že musíte získat nový telefon ročně nebo dva, protože váš stávající telefon již nesplňuje vaše očekávání? Pokud tento scénář zní povědomě, možná budete chtít zvážit získání vysoce kvalitního telefonu, abyste ušetřili peníze na lince. Nejlepší telefony vydrží mnohem delší než standardní dvouletý interval upgradu, což naznačuje, že se zvyšuje jejich celoživotní hodnota. Zde je 5 důvodů, proč nyní získat špičkový telefon a ušetřit peníze na upgrady.

Dobré telefony musí vydržet

Když investujete do telefonu s nižší kvalitou, pravděpodobně zažijete sníženou výdrž baterie, špatný provoz a další problémy rychleji, než očekáváte. Dokud dobře zacházíte s dobrým telefonem, může to přežít déle a umožnit vám ušetřit peníze na jiné nákupy.

Když upgradujete na lepší telefon, můžete prodloužit jeho životnost ještě déle minimalizací opotřebení a pomocí krytu a pouzdra na obrazovku. I když můžete vyměnit rozbitou obrazovku, pravděpodobně nechcete utrácet peníze. Proto investujte do ochrany místo oprav.

Mezi další výjimečné metody pro prodloužení života smartphonu patří odstranění zbytečných aplikací a souborů, použití aplikace pro šetření baterií a pravidelné nabíjení telefonu.

Můžete upgradovat výkon bez upgradu telefonu

Někteří lidé zbytečně upgradují své telefony, protože novější modely přicházejí s mnohem větším úložným prostorem. Nový, vysoce kvalitní smartphone, jako je Samsung Galaxy S7, však přijde se slotem microSD, který vám umožní zvýšit úložiště bez vystřelení hotovosti pro zcela nový telefon.

Jednoduše získejte kartu microSD a vložte ji do výrazného slotu. Okamžitě získáte mnohem více místa pro své oblíbené aplikace, hudbu a další data. Nejnovější karty microSD přicházejí s až 512 gigabajty, které využívají mnohem více než dostatek prostoru pro těžké použití.

Malé upgrady se vždy nevyplatí

Pokud každých šest měsíců upgradujete smartphone, abyste drželi krok s aktuální generací svého oblíbeného zařízení, prakticky spláchnete peníze po toaletě. I když je skvělé mít nejnovější technologii, aktualizovaný telefon se automaticky neprovádí k nutnosti.

Možná má vačka ještě několik megapixelů, nebo možná je telefon o něco rychlejší než starší model. Pokud skutečně nepoužíváte nový telefon, nebudete znát rozdíl. Pokud nyní získáte vysoce kvalitní smartphone, můžete jej použít několik let. Jen se vyhněte reklamům na současnou generaci, takže nejste v pokušení zbytečně utrácet peníze.

Telefony jsou drahé

Pokud jste v posledních několika letech dostali telefon, víte, že přicházejí s velkou cenovkou. Pokud se chystáte zaplatit několik set dolarů za telefon, chcete ten nejlepší na trhu. Upgradování každoročně nebo dva může snadno vložit do vašich úspor obrovský propad, což může ovlivnit zbytek vaší finanční situace.

Telefony nejvyšší kvality by mohly stát o pár dolarů více, ale poděkujete si později. Zaměřte se na funkce a výhody vašeho nového telefonu místo toho, abyste se podívali dopředu na další upgrade. Když vyprší vaše dvouletá smlouva, nemusíte automaticky získat nový telefon, pokud váš stávající telefon bude i nadále správně fungovat. Pravděpodobně máte spoustu dalších výdajů, od domácího zboží po pojištění vozidla a upgrade příliš často může nechat váš rozpočet trochu tenký.

Ušetřete si stres

Porozumění zařízením a službám smartphonu může ověřit matoucí. Dopravci nabízejí více možností pro oba a toto rozhodnutí vám může nechat s bolestí hlavy místo nového lesklého telefonu. Zvažte získání dobrého smartphonu, abyste tento proces nemuseli opakovat za několik měsíců.

Zvyknete si na funkce vašeho telefonu a estetickou kvalitu. Poté, co jste ji používali několik týdnů, vaše prsty najdou ikony a knoflíky bez pauzy a budete se dobře s tím, jak se cítí ve vašich rukou. Namísto narušení vašeho pohodlí a pohodlí pravidelnými upgrady investujte do dobrého telefonu, abyste se vyhnuli tomu, abyste se museli přizpůsobit novému telefonu a vypořádat se s rozhodnutími o upgradu.

Zatímco cyklus modernizace oslovuje mnoho spotřebitelů, není to vaše jediná možnost. Chcete -li udržet svůj rozpočet pod kontrolou a potěšit smartphone nejvyšší kvality, získejte skvělý a nechte jej co nejdéle.

Přečtěte si další: Co je to číslo IMEI? Co to říká o vašem telefonu?

Back to top