Apple o tom, proč se to právě nazývá „iPad“ tentokrát

Očekávaná akce Apple Media, která se konala ve známém prostředí v San Franciscu, přišla stejně jako pryč, stejně jako soudě podle dlouhodobého zámku mřížky zapnuté Všechny společnosti Apple na internetu i na telefonních kanálech s telefonem, vypadá to, jako by veřejnost milující iPad opravdu velmi potěšila. Akce přinesla cokoli, co jsme očekávali, házeli extrémně málo curveballs a také bohužel postrádali drama populárního „jednoho mnohem více věci“, které jsme nakonec byli tak využiti k slyšení ze pozdního Steve Jobs.

Dostali jsme vítán upgrade na přijímač digitálních médií Apple TV, který přináší nový efektivní a sofistikovaný uživatelský rozhraní, kromě streamování videa 1080p a vysoce kvalitní média Blu-ray z obchodu iTunes. Dostali jsme aktualizace pro všechny akcie společnosti Apple pro iPad, kromě funkčních doplňků, jakož i aktualizací jejich garážových a aplikací IMovie, kromě jejich iWork Suite of Apps. Dokonce jsme přivítali zbrusu novou, účelově postavenou aplikaci iPhoto v App Store, která je vytvořena k využití síly iPadu nové generace. Stejně jako tehdy jsme dostali to, na co jsme všichni opravdu naladili – nový iPad.

Samotný gadget přinesl většinu funkcí, které jsme očekávali, včetně krásného displeje sítnice, sestávající z 3,1 milionu pixelů, procesoru A5X s čtyřjádrovou grafikou a extrémně vítaným připojením 4G LTE. Spíše bizarně, to, co jsme nedostali, je název pro nové tabletové zařízení. Mlýn pověsti praskl ve švech na útěku stejně jako událost s tzv. „Zdrojemi v Know“, který předpovídal, že iPad bude pokřtěn monikerem iPad 3, zatímco jiní trvali na tom, že by to iPad HD. Abychom nalili vodu kolem jejich ohně, Tim Cook a Phil Schiller nás vzrušeně představil do tabletu, avšak zanedbával sdílení jakéhokoli konkrétního, oddaného jména.

Během celé události to Apple duo označilo jako „nový iPad“, bez náznaku ohledně monikeru iPad 3 nebo iPad HD. Když byl philler dotazován na nedostatek oddaného jména, a také na důvody, proč na konci prezentace poskytl Phil Schiller základní odpověď „protože nechceme být předvídatelný“. Jak můžete očekávat, pravda, že Apple neposkytl tento produkt svůj vlastní jméno, přiměla spoustu toho, aby házel urážku do společnosti, s některými dokonce prohlášením Tim Cook udělal svou první obchodní chybu, která nakonec skončí spuštěním hromadného zmatku Mezi spotřebiteli.

Charles Rashal, který je prezidentem a tvůrcem značky se sídlem v San Franciscu, předložil své obavy:

Zdá se, že je to trochu matoucí, když máte pojmenování vývoje produktu, je metoda rozlišení.

Nemyslím tím, že někdy pochopíme, zda Apple měl zavolat nový tablet iPad 3 nebo HD a také změnil jejich mysl, aby poskytl vnímání nepředvídatelnosti. Bez ohledu na teorii za ní je nesmírně nepravděpodobné, že základní nedostatek návrhového nebo generačního čísla poškodí prodej gadgetu, který byl tak běžně dobře a také vypadá specifický pro přerušení předchozích prodejních záznamů iPadu.

(Via WSJ)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Představení nového iPadu s obrazovkou sítnice

Keynote Video z nové speciální události iPad, která je nyní nabízena online, zde je přesně to, jak si to užít!

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top