FCC hlasovala pro zrušení politik neutrality webové neutrality schválené v roce 2015 pod Obamovou administrativou

Federální kompenzace komunikace (FCC) oficiálně hlasovala o zrušení politik neutrality na webu, která byla umístěna ve Spojených státech pod administrativou bývalého prezidenta Obamy. Rozhodnutí zrušit původní zásady naznačuje, že internetových služeb budou nyní znovu klasifikováni jako poskytovatelé služeb „informační služby“ spíše než „obyčejní dopravci“.

Bývalá pravidla, která klasifikovala ISP jako „společných dopravců“ podle hlavy II zákona o komunikaci z roku 1934, zabránila poskytovatelům služeb webových služeb ve Spojených státech, jako je AT&T, jakož i Comcast, od škrtícího servisu nebo zastavení přístupu k zisku k určitému přístupu k blokování taktiky, jako jsou Paywalls.

Hlasování 3-2 za účelem odstranění těchto politik-které byl podpořen předsedou FCC Ajit Pai, stejně jako republikáni Michael O’Reilly, stejně jako Brendan Carr-v podstatě odstraňuje označení hlavy II, což naznačuje, že tito poskytovatelé webových služeb jsou hlavně doplňující Abych to fungoval, přesto vidí ve formě s extrémně několika zásadami.

Podle zpráv ve skutečnosti jedinou skutečnou politikou, kterou tyto podnikání bude muset dodržovat, je to, že budou vyžadovat transparentní ohledně toho, co budou dělat, a skutečně ji odhalit spotřebitelům. Několik z těch ve prospěch změny pravidel, která zahrnuje předsedu FCC Ajit Pai, naznačuje, že web nebyl poškozen o dva roky zpět a že uložené politiky neutrality webové neutrality tehdy tehdy nepotřebovaly.

Avšak i s těmito zásadami v oblasti umístění mělo stále drzost rychlosti škrticí klapky a také přístup k zisku na zisk k soupeření s obsahem, i když tyto činy byly technicky proti pravidlům. Nyní, když byly tyto politiky vymýceny, aby se z arény stala svobodným pro všechny, budou tyto podnikání zcela schopny tyto metody prodloužit přesto za vhodné.

Názor bude na tuto záležitost rozdělen. To je jisté. Několik z nich obsažených v tomto procesu, jako je dříve zmíněný předseda FCC, nevěří, že původní politiky zavedené v roce 2015 byly skutečně nutné. Zatímco jiní, jako je demokratka Jessica Rosenworcel, která se postavila proti změně, naznačují, že FCC je nyní na „špatné straně historie, nesprávná stránka zákona a na nesprávnou stránku americké veřejnosti“. Rosenworcel je přesvědčení, že toto rozhodnutí poskytuje poskytovatelům webových služeb, aby se „rozlišovali a manipulovali s internetovým provozem“.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Downgrade na iOS 11.1.2 pro nadcházející útěk z vězení a také udržovat údaje iOS 11.2.1 Nerušená, tady je, jak

iOS 11.2.5 Beta 1 změny, poznámky k vydání a podrobnosti o změně, které vyžadujete porozumět

Stahování: iOS 11.2.5 Beta 1 odkazy IPSW, aktualizace OTA vydaná pro iPhone i iPad

iOS 11.2.1 Poznámky k vydání / ChangeLog: Zde jsou všechny nové změny

Stáhněte si odkazy iOS 11.2.1 IPSW a aktualizaci OTA s klíčovou opravnou opravou

Stáhněte si iOS 11, 11.2, 11.1.2 Odkazy a nastavení na iPhone X, 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, iPad, iPod [tutoriál]

Downgrade iOS 11/11.2.1 až 11.1.2 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Útěk z vězení iOS 11/11.2.1 / 11.1.2 na iPhone i na iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top