Android 4.0.2 pro 4G LTE Galaxy Nexus se již před vydáním

zavádí, přestože je Galaxy Nexus Samsung k dispozici již několik týdnů, všichni ve Spojených státech jsou stále nuceni čekat předtím Mohou dostat ruce na exkluzivní verzi Verizonu a lidé začínají být netrpěliví.

Předpokládá se však, že se přiblíží, a s fotografiemi, které se nyní zobrazují zařízení s podporou 4G, jsou testeři zaneprázdněni tím, že Galaxy Nexus skrz své kroky, než Verizon považuje za hodné místo na své síti.

V rámci tohoto testování již společnost Samsung vytlačila novou aktualizaci instalace sendviče z Ice Cream. Přináší číslo verze až do 4.0.2, neexistují žádné podrobnosti o tom, co bylo v tomto nejnovějším vydání změněno nebo opraveno, ačkoli spekulace nepochybně naznačuje, že tolik hlášená chyba objemu může být důvodem upgradu. To znamená, že jsme neslyšeli o verzích GSM nejaktuálnějšího telefonu Nexus Samsung, který dostává stejnou aktualizaci, takže možná se jedná o aktualizaci pouze LTE. Čas o tom bezpochyby řekne, a také, pokud jste vlastníkem verze Galaxy Nexus pouze pro GSM, můžete ponechat podrobnosti na našich stránkách Facebooku nebo Google+, pokud pouze získáte výše uvedenou aktualizaci.

Verizon se zjevně snažil udržet Galaxy Nexus daleko od své sítě, i když dopravci ve Velké Británii se nezdá být tak znepokojeni, takže jediný možný důvod, proč zpoždění je problém specifický pro Verizon. Je Galaxy Nexus utrpení z této 4G čipu špatnou výdrž baterie?

Podle podrobností z Droid-Life není tato výdrž baterie tak špatná, jak jsme mohli očekávat, aniž bychom byli hvězdný.

V tomto okamžiku je spravedlivé říci, že milovníci Androidu z přesvědčování Nexus by pravděpodobně raději jen dostali ruce do telefonu, bradavice a všeho, ale s Verizonem držel telefon zpět, který se zatím nemusí stát.

Různí tipači tvrdí, že každý den by nyní mohl být, když se tyto předobjednávky začaly pro Galaxy Nexus v USA, i když verizon ještě musí být potvrzena jakákoli spekulace.

S úžasnou rychlostí, jakou výrobci sluchátek Android rádi pumpují nový hardware, Verizon raději netrvá příliš dlouho – kdo ví, může být dokonce nahrazen, než bude propuštěn!

Staly se cizí věci!

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top