2017 IPAD Pro Designs nyní nabízené v maloobchodních obchodech Apple

Následky letošního semináře po celém světě se jedná o softwarovou aplikaci zavedenou během akce. Okolí designérů je divoce pro iOS 11, WatchOS4 a také pro MacOS 10.13 High Sierra.

Tyto platformy se budou i nadále zabývat časem, nesmíme si však pamatovat důležitá oznámení o hardwaru učiněná během úvodní klíčové série, s novými 10,5palcovými i 12,9palcovými modely iPad Pro, které jsou nyní nabízeny na nákup z maloobchodních prodejen Apple právě teď po celém světě.

Zavedení 10,5palcového iPad Pro Apple bylo něco, o čem bylo silně spekulováno před úvodním klíčovým sdělením WWDC. Tim Cook i jeho výkonný tým nezklamal a také vzal věci na další úroveň s prohlášením, že by také existovala aktualizovaná 12,9palcová verze nádherné břidlice poháněné iOS. Ti, kteří opustili WWDC a chtěli vlastnit jeden z těchto gadgetů, jsou nyní schopni vyzvednout svůj oblíbený design z regionálního maloobchodního odtoku Apple, přičemž Apple také nabízí služby vyzvednutí v obchodech s okamžitým vlivem.

Spotřebitelé, kteří dávají přednost nakupování před špičkovým předním prostorem, si mohli okamžitě po události WWDC okamžitě objednat jeden z nových tabletů iPad Pro na internetu. První z těchto předběžných předobjednávek začalo být o víkendu spokojen Apple, přičemž přepravní podnik odhadl datum zásilky 13. června 2017. To znamená, že během programu bude velké množství extrémně šťastných majitelů tabletů v programu dnešního dne, jak se dodávky začínají globálně odehrávat. Pro ty, kteří neměli šanci nakupovat s předobjednávkou, a také, kteří dávají přednost fyzicky interakci s hardwarovou osobou před nákupem, je nyní možné udělat právě to s Apple Retail.

Obě nové verze iPad Pro zahrnují výrazně vylepšené interní. Obě gadgety fungují novou inovaci pro propagační obrazovku, která nabízí zvýšené obnovovací sazby až 120 Hz pro tekutinu, máslo podobné posouvání obsahu. Rovněž existuje integrace výkonnějších čipů A10X, které jsou schopny vydat o 30% více výkonnosti oproti předchozím modelům. Pro ty, kteří přemýšlejí o hardwaru, nové 10,5palcové verze v podstatě nahradí starý 9,7-palcový iPad Pro, náklady začínají na 649 $ s možností různých barevných možností. Větší verze 12,9 palce začíná na 799 $.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Nyní si můžete stáhnout iOS 10.3.3 Beta 3, MacOS 10.12.6, WatchOS 3.2.3, TVOS 10.2.2

Stáhněte si Remote Play for PS4 na iOS iPhone i iPad, takto

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhněte si iOS 11 beta 1 a nastavte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11 na iPhone i iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone i iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Stáhněte si profil konfigurace iOS 11 Beta OTA bez účtu UDID / Designer [How-to Tutorial]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top