Aplikace Vimeo Xbox 360 vydána, exkluzivní pro živé předplatitele zlaté

Vimeo je úžasné místo natáčení nadšenců, kteří předvádějí a sdílejí své výtvory, a člověk se může snadno ztratit v torrent fantastických videí dostupných pro vidění na webu. S Apps Galore na mnoha dnešních společných platformách představil Vimeo aplikaci pro ty na Xbox 360. Existuje však jedna nebo dva otravné malé upozornění – hlavním problémem je, že budete muset být placeným předplatitelem Xbox Live In Nákup k potěšení z nové nabídky Vimeo.

Microsoft chce svázat co nejvíce své uživatelské základny s předplatným Xbox Live Gold, jak je to možné, a stejně jako u jiných streamovacích aplikací, jako je Netflix, HBO Go, Hulu Plus a další, budete potřebovat toto zlaté členství, aby dohnalo Vimeo zapnuto Vaše konzola Xbox 360.

V případě, že jste se skrývali za poslední dva roky, Xbox 360 se neustále přechází na všestranný balíček pro domácí zábavu kromě pouhého herního entity a aplikace Vimeo poskytuje ještě mnohem více možností, které mají k dispozici ještě mnohem více možností z těch, kteří si užívají jejich streamovací služby.

Při nákupu můžete využít svůj konvenční ovladač a ovládací prvky Kinect Voice a Gesta, abyste procházeli obsahem, a aplikace vám také umožňuje zkontrolovat, která videa zachytila ​​zájem vašich živých kamarádů Xbox.

Pokud jste přihlášeni k odběru Xbox Live Gold, pak vše, co musíte udělat, je vystřelit váš Xbox 360 a stáhnout zcela novou aplikaci. Pokud nejste zlatý předplatitel, možná byste měli přemýšlet o investování do služby, což přináší četné výhody kromě dostupnosti výše uvedených aplikací. Například zlaté členství vám umožňuje hrát proti svým kamarádům online, a přestože člověk může mít spoustu zábavy hraní lokálně, Xbox Live Gold odemkne svět stejně smýšlejících herních fanoušků, kteří čekají v křídlech, aby otestovali vaše schopnosti.

Pokud jednoduše neplánujete získat zlato v dohledné době, není to, jako byste se nemohli potěšit Vimeo na jiných platformách. Verze pro iOS byla vydána teprve minulý týden a různé set-top boxy-včetně Apple TV-všechny podporují nádhernou kultivovanou síť, kterou je Vimeo.

(Zdroj vimeo)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top