Apple CEO vydává otevřený dopis v aplikaci iOS 6 Maps, říká, že je neuvěřitelně líto způsobeného zklamáním

kvůli nedávné situaci týkající se první interních aplikací Map pro iOS 6, generální ředitel Apple Tim Cook napsal Open Open a Open a Open a Dopis zákazníkům na webu své společnosti ve snaze vyřešit problém. Dopis, který lze nalézt v plném rozsahu po skoku, vidí, jak se Cook omluvil za to, že doručil funkci pod standardy očekávání, a poněkud upřímně, dále navrhuje spoustu soupeřících mapovacích služeb, které lze prozatím využít.

iOS 6 dorazil minulý týden a od té doby, sotva okamžik uplynul bez kritiky nové aplikace Map. Po spolupráci s technologiemi C3 na nabídnutí 3D výhledů na nadjezd a navigaci v otáčce a Apple cítil, že vytvořil něco hodného přemístit omni-prezentující mapy Google, ale vůle za posledních deset dní ukázala, jak špatně ovocná společnost byly.

Uznání hrubé chyby rozsudku, poznámky Cook v dopise:

Je nám neuvěřitelně líto zklamání, které to způsobilo našim zákazníkům, a děláme vše, co je v našich silách, abychom zlepšili mapy. . . Mezitím můžete vyzkoušet alternativy stažením mapových aplikací z obchodu s aplikacemi, jako jsou Bing, MapQuest a Waze, nebo použít mapy Google nebo Nokia.

Stejně špatná, jak může být nová aplikace Maps, je třeba ocenit Cookovu poctivost při citování jmen samotných aplikací, s nimiž se Apple snaží konkurovat, a je to něco, co Honcho ovocné společnosti nemuselo dělat. Nikdy jsem si nemyslel, že bych viděl, jak Apple Executive doporučuje používat Bing, který hovoří o objemech pro nepořádek, který se Apple ocitl.

Většina z vás nespokojených s mapami Apple si bude vybrat Cookovu představu o používání webových služeb společnosti Nokia nebo Google, i když pokud hledáte navigační aplikaci, můžete také vyzkoušet TomTom nebo Garmin, které-navzdory jejich cenovým štítkům- poskytovat solidní výkon.

Není známo, jak dlouho bude trvat, než Apple opraví nepřesnosti a nedostatky map, ale na aktuálním displeji to určitě bude trvat spravedlivé. O Google se říká, že v blízké budoucnosti poskytuje svou konvenční službu map jako nativní aplikace App Store, ale opět nepřichází s ETA.

Zde je dopis jako celek:

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top