Mozilla Firefox Beta pro iOS vydal

, když Mozilla koncem roku 2014 oznámila, že konečně přinese Firefox na platformu iOS, kterou se všichni radovali, zejména ty, kteří používají Firefox na všech svých dalších platformách. Nyní, o šest měsíců později, Mozilla posílá e -maily na pár šťastných a zeptá se, zda by se chtěli připojit k programu Beta pro Firefox pro iOS v nákupu, aby vyzkoušeli a vyžehlili co nejpříjemnější chyby před veřejným vydáním.

V e -mailu, který byl přijat neznámým počtem lidí, Mozilla připomíná uživatelům, že verze Beta Firefox bude náchylná k chybám a potenciálním nehodům během vývojového procesu. Vzhledem k tomu, že takové věci jsou přesným důvodem, proč jsou potřebné beta testery, Mozilla by za to neměla být přetažena přes uhlí. Budeme mít něco jiného, ​​abychom řekli, zda je konečná veřejná verze stejně špatná.

Podle e -mailu budou beta testeři muset vlastnit zařízení iOS s iOS 8.0 nebo později nainstalovaným v nákupu, aby pomohli, a zatímco verze Firefoxu, která dorazí na iOS, bude v podstatě novým obal pro WebKit, bude to také nosit Některé z funkcí, které uživatelé Firefoxu milují, jako je synchronizace účtu a záložky. Oba mohou být nezbytné, pokud je hodně používáte, a nechat je snadno dostupné na iOS bude velkou výhodou.

V době napsání toho nebylo náznak toho, kdy Mozilla má v úmyslu být schopen předat Firefox do obchodu s aplikace Probíhá uvnitř Mozilly. Uživatelé Firefoxu by měli dnes večer dobře spát, v bezpečí s vědomím, že na ně nezapomenuli.

Firefox byl potěšen docela příkladem podpory před několika lety, ale s Google Chrome a Apple Safari se současná velká zavedená subjekty na iOS může Mozilla prohlížeče připojit k párty příliš pozdě pro většinu.

Dostali jste e -mail od Firefoxu pro testování Beta jeho nový prohlížeč na iOS? Sdílejte s námi!

(Via: TechCrunch)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone a iPad.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top