Jak nainstalovat iOS 13.1 Beta 3 OTA Aktualizace bez dev účtu Ideální nyní

Zde je návod nainstalovat iOS 13.1 Beta 3 profilové soubory stahování odkazů pro aktualizaci OTA AIR (OTA) bez registrovaného UDID nebo přístup k aktivnímu Účet Apple Dev.

Pokud jde o vývoj iOS 13.1 a iPados 13.1, ocitneme se v základní chvíli. Pokud jste nosí hraní hry na čekání a chcete na své zařízení dostat toto nejnovější semeno Beta 3, pak je to proces, kterým musíte projít.

Krok 1: Získejte nainstalované zařízení iPhone nebo iPad, na kterém chcete iOS 13.1 nebo iPados 13.1 Beta 3, spusťte Safari a otevřete tento odkaz zde.

Krok 2: Tato nová stránka v Safari vás provede procesem instalace profilu do vašeho zařízení. Pokračujte klepnutím na tlačítko Stáhnout.

Krok 3: Potenciálně se zeptáte: „Tento web se pokouší stáhnout konfigurační profil. Chcete to dovolit? “ Pokud tuto otázku zobrazí, pak vyberte povolit pokračovat.

Krok 4: Vyberte nainstalovat na nový pohled, na který jste převzali. Po instalaci profilu bude vaše zařízení automaticky restartováno, aniž byste museli něco dělat. To je zcela normální.

Krok 5: Jakmile se zařízení restartuje zpět na obrazovku zámku, odemkněte jej a spusťte aplikaci Nastavení. Přejděte na General> Aktualizace softwaru a najdete aktualizaci „vývojáře IOS 13.1 Beta 3“ nebo „IPADOS 13.1 Developer Beta 3“, která na vás čeká na stažení a instalaci. To bylo prosazeno, protože nyní máte na vašem zařízení konfigurační profil, který nutí tento hardware k dotazování dostupnosti firmwaru.

Krok 6: Vyberte stáhnout a nainstalovat pro spuštění procesu instalace. Nyní je u Apple, takže si můžete sednout, relaxovat a čekat na dokončení aktualizace a na aktuální předběžné semeno skončí na vašem hardwaru.

Po instalaci budete mít plný přístup k síle iOS 13.1 nebo iPados 13.1.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si odkazy iOS 13 GM IPSW a nainstalujte na iPhone XS Max, X, XR, 8, 7, plus, 6S, iPad, iPod [tutoriál]

iOS 13/13.1 Datum vydání finální verze oznámené společností Apple

Stáhněte si odkazy iOS 13 GM IPSW a OTA pro iPhone

iPhone 11 vs iPhone 11 Pro vs 11 Pro Max vs XR / XS / MAX [SPOLEČNOST SPECIS]

Stáhnout iOS 13.1 Beta 3, IPADOS 13.1 Beta 3 IPSW odkazy, OTA Aktualizace pro iPhone, iPad

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace stavu [nepřetržitě aktualizováno s většinou aktuálních informací]

Profil profilu profilu iOS 13 GM pro aktualizaci OTA, proč není k dispozici?

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top