Android Market 3.2 APK unikl z Ice Cream Sandwich [Direct Download Link]

Jsme lepší a lepší pro oznámení Samsung/Google, o kterém předpokládáme, že bude uveden do nového telefonu Nexus, celkem s Google Zcela nový mobilní operační systém – sendvič zmrzliny. Samsung i Google již toto prohlášení zpozdily, zjevně kvůli nešťastnému přechodu společnosti Apple Steve Jobs, ale samo o sobě nemůže být samo o sobě tak daleko.

Zatímco hardware, který odhalí společnost Samsung a Google, je nepochybně záhadou, jedna věc, kterou chápeme, je, že bude sportovní zmrzlinový sendvič – úplně první verze Androidu, aby sloučila dvě verze operačního systému, a to, konkrétně ;; Honeycomb i perník.

Google přináší výhody jak OS smartphonu, tak iterace tabletů, v úmyslu přivést do řízení trochu polštiny.

Již jsme viděli jednu aplikaci objevit její metodu ze stáje z Ice Cream Sandwich, s hudební aplikací pro všechny ke stažení, a nyní máme ještě jednu pro vaši delectaci.

Únik tentokrát kolem používá něco mnohem mnohem více jako obchodní, stejně jako to je tržní aplikace.

Tato nová verze trhu běží na verzi 3.2.0, nefunguje také také spoustu vizuálních změn, ale to neznamená, že pod kapotou není všechny změny, jen čeká na objevení.

Pokud jste typem člověka, který rád hraje s novou, nevydanou softwarovou aplikací na vašich chytrých telefonech – stejně jako pokud jste fanouškem Android, možnosti jsou v tom, že jste nepochybně tento typ člověka – pak si ji můžete stáhnout Ideální zde, jako vždy, se váš počet najetých kilometrů může lišit podle tohoto typu věcí a také nemáme koncept, co se v důsledku toho může nebo nemusí vyskytnout. Jsme relativně jisti, že mor a kobylky jsou vyloučeny, avšak nestabilní telefony a aplikace, které se nechové nechové správně, jsou mnohem pravděpodobnější.

Jednoduše odemkněte sluchátko pro Android, stiskněte klávesu nabídky a přejděte do Nastavení> Aplikace a zkontrolujte nepoznámené zdroje, abyste mohli kromě samotného trhu načíst aplikace.

Pokud bojujete s instalací této verze trhu, pak Droid-Life naznačuje, že dodržování kroků musí udělat trik. Budete vyžadovat směrování, ale už jste to udělali, že?

Stáhněte si data shora (Phonesky.Apk) na svou SD kartu.

V Root Explorer objevte data, která jste si právě stáhli, a zkopírujte je.

Přesuňte se do/systému/aplikace a také stiskněte tlačítko R/W a nainstalujte – poté vložte soubor.

Najděte vending.apk a také jej přejmenujte na něco, jako je prodej.apk1.

Dlouhý stiskněte na Phonesky.apk a přejmenujte jej na prodej.apk.

Poté na to dlouhý stiskněte znovu a vyberte „oprávnění“.

Změňte oprávnění k tomuto:

Nyní stiskněte tlačítko OK a restartujte.

Opět si nejsme jisti, že to bude fungovat, a také prosím, při hraní s nevydaným softwarem buďte opatrní. To znamená, že pokud to necháte fungovat, bavte se!

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebookové fanpage, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google i Apple.

Back to top