Google Maps 2.0 pro iOS vydané s podporou iPadu, indoor a offline mapy, vylepšenou navigací a mnohem více

Bylo to jen pár dní zpět, když byl Google Maps 7.0 APK pro Android vydán, a ve stejný den, Big G Slíbil také, že na jeho cestě byla iPad verze jejich známých map. Poté, co zůstala věrná svému slovu, byla vydána verze 2.0 Map Google pro iOS. Máme všechny podrobnosti a odkaz ke stažení nejlépe po skoku.

Mapy Google byly vydány jako aplikace App Store pro iPhone, když se Apple rozhodl dát Google Power Native poskytujícím spuštění, a nahradil ji svou interní službou počínaje iOS 6. Rozhodnutí Google o uvolnění map pro iOS se nepodařilo uklidnit Kompletní sada uživatelů z důvodu nedostatku počáteční podpory iPadu, ale dnes se vše, co se změnilo a Mapy Google pro iOS jsou nyní univerzální aplikací a pracuje na všech zařízeních iOS bezproblémových.

V první řadě: Pojďme mluvit o návrhu nové aplikace. Nová univerzální aplikace obsahuje zcela nový design pro iPad a nejedná se o škálovanou verzi varianty iPhone.

Za druhé, nová aplikace Maps obsahuje vylepšenou navigaci v původním vydání spolu s aktualizacemi živých provozu a zprávy o událostech. Co to znamená průměrné Joe? Pokud se spoléháte na poskytování společnosti Google pro navigaci do cíle, můžete si být jisti, že vám budou představena ještě mnohem vylepšenější data, která vás provede vaší cestou. Opravdu vynikající věci.

Karta pro průzkum prozkoumává také svůj debut na iOS a funguje stejným způsobem, jak to dělá na Androidu: umožňuje vám rychle objevovat (nebo prozkoumat) oblíbená místní místa. Všechna data jsou uvedena v zobrazení ve stylu karty a na zobrazení iPhone a iPad vypadají krásně.

Nová aplikace Maps pro iOS obsahuje také vnitřní mapy. To je skvělý doplněk pro ty, kteří hodně cestují na mimozemská místa, a jsou vždy promočeni starostí, že se ztratí uvnitř obrovského nákupního centra. Počítejte se mnou, všichni jsme tam byli, alespoň já.

V neposlední řadě a funkce, kterou jsem osobně čekal docela dlouho, je tady: offline mapy. Ano, to je pravda, stejně jako jeho protějšek pro Android, jen namontujte oblast mapy na obrazovku, kterou chcete ukládat do mezipaměti, klepněte na tlačítko pro vyhledávání a do vyhledávacího panelu zadejte „OK Mapy“ a mapy Google tuto oblast tuto oblast do mezipaměti tuto oblast na zařízení pro použití offline. Pokud jste stále zmatení, jak jít o procesu ukládání do mezipaměti, postupujte podle našeho průvodce, jak to, jak ukládat mapy offline v Mapách Google 7.0 pro Android, ale protože jste na iOS, jednoduše sledujte krok 2 dále , je to kus dortu.

A ano, povinné opravy chyb a vylepšení výkonu jsou tam spolu s touto novou verzí. Novou aplikaci Map Maps si můžete stáhnout z odkazu, který jsme vložili níže:

(Stáhnout: Mapy Google pro iOS v App Store)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top