Apple Messages New Video: „Lepší začíná zde“

Apple je společnost věnovaná vývoji technologie, pole, z níž se vynořilo, ale také vyvolala chválu za své úsilí o to, aby se svět stal lepším místem. Stejně jako mnoho technologických firem je mnoho jejích výroby sídlí v Číně a dalších částech Asie, ale v poslední době přesunula výrobu do USA pro produkty, jako je Mac Pro. Cupertino obrovský ve svém pokračování usiluje o pomoc životnímu prostředí nový videoklip, který zdůrazňuje jeho závazek k ekologičtějšímu modelu společnosti, který pozitivně ovlivňuje planetu.

I když je úžasné vidět takové velké jméno, které chce těžit z životního prostředí, měli bychom být na těchto akcích příliš opatrní, abychom se příliš hromadili. Koneckonců, jako mnoho drahých společností na světě, má Apple povinnost vést příkladem a spíše než tleskání takových hnutí bychom měli jako lidé hledat tyto méně etické firmy a prosazovat změnu.

Přesto nový klip s názvem „Better začíná zde“, nastiňuje zaměření MAC na využití obnovitelné energie, kde je to možné, a zároveň pomáhá zachovat vzácný deštný prales s dlouhodobým cílem „nechat svět lépe, než jsme ho našli“.

Vezměte nic pryč: klip, který byl zveřejněn vedle zprávy společnosti Environmental Responstrations z roku 2015, je chvályhodný a doufáme, že další společnosti ve všech liniích společnosti následují. Vzhledem k tomu, že se naše povědomí o uhlíkové stopě a takové zlepšilo, vyrazili jsme na to, abychom zpochybnili způsoby, jak může věk spotřebitele poškodit životní prostředí, a Apple určitě dělá svůj kousek, aby posílil obraz velkých korporací.

Po velmi plodném roce 2014 se produkční rameno firmy zvětšuje a díky tomuto týdnu se Apple View-hraje kolem tří milionů jednotek pro předobjednávku-věci se pro společnost Cupertino vytvářejí poměrně pěkně. Pro ty, kteří se chtějí dívat za záři displeje sítnice, můžete si docela jisti, že váš IGadget vám není přinesen na úkor planety, na které žijeme, a dvouminutový klip-který máme Vložte níže – nastiňuje obnovitelné kolečky, které je pravidelně chrlí.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top