Anker dnes poskytuje balíček Powerwave Stand + Pad za pouhých 25,99 $, to je bláznivá hodnota za peníze

, každý má rád dva-pro-one-deal. Obzvláště, když jeden ze dvou produktů ve svazku možná pravděpodobně stojí za to požádat o náklady na oba. Amazon i Anker se spojili stejně jako nabíjecí stojan na powerwave q-připravený a podložku jako balení za jediné nákupní náklady pouhých 25,99 $.

Bezdrátové nabíjecí polštářky i stánky jsou již dlouho dostačující, když by všichni měli skutečně pochopit a pochopit, co dostávají. Mnoho hlavních výrobců smartphonů nabízí své gadgety s bezdrátovým nabíjením založeným na QI v těchto dnech, což znamená, že pro tento typ bezdrátových nabíjecích inovací existuje vzkvétající trh, který doplní tato zařízení. Vzhledem k tomu, že Apple zavedl bezdrátové nabíjení s iPhone X a iPhone 8, trh příslušenství explodoval, což pro spotřebitele znamená velké množství levné možnosti. Rovněž to znamená náročné požadavky na rozhodnutí.

Umožněte nám vyzkoušet a učinit toto rozhodnutí poněkud jednodušší pro ty z nás, kteří sedí na plotě, o kterém hardware nakupovat. Bundle Powerwave je poskytován pro směšně nízkou cenu. Ve skutečnosti by se od ní dalo očekávat, že zaplatíte 25,99 $ za jednu podložku nebo za jediný nabíjecí stojan, ale tato nabídka spojuje oba tyto produkty do jednoho svazku i stále držadla, aby náklady byly působivě nízké.

Hardware Powerwave zahrnuje vysoce účinnou interiérovou čipovou sadu vyvinutou tak, aby nabízela 10W vysokorychlostní nabíjení zařízení Samsung Galaxy. Apple iPhone získají zážitek z nabíjení 5W. Jak se říká, dva jsou mnohem lepší než jeden, a to je přesně to, co s touto dohodou získáte. Všestrannost mít nabíjení smartphonu v prakticky vertikální schopnosti nebo být položena na nabíjecí podložku pro ty, kteří chtějí něco čistě vodorovného. Je to vynikající kombinace pro lidi, kteří možná budou chtít, aby něco v kanceláři učinilo gadget použitelný ve stejnou dobu jako nabíjení, ale pro ty, kteří také vyžadují něco večer, kde je obrazovka zařízení mimo dohled.

Hardware zahrnuje inženýrství Anker, které byste očekávali, kromě bezplatné 18měsíční záruky pro Mír-Mind. Zkontrolujte to v přímém odkazu níže.

KOUPIT: Anker Powerwave Wireless nabíjecí podložka a stojan z Amazonu: 25,99 $ | Původní cena: 35 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhněte si iOS 13 beta 3 odkazy IPSW, aktualizace profilu OTA spolu s iPados 13 beta 3

Stáhněte si profil iOS 13 beta 3 bez účtu UDID / Designer, tady je, jak

Stahování: iOS 13 beta 3 17A5522G odkazy IPSW, OTA Revidovaná aktualizace vydaná na Devs

Útěk z vězení iOS 12.2 Využití UNC0ver 3.3.0 IPA

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

100+ iOS 13 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Jak downgrade iOS 13 / iPados 13 beta na iOS 12.3.1 / 12.4

iOS 13, kompatibilita iPados pro zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top