Apple Pay konečně představuje v Číně

Čína oficiálně skončila jako páté místo pro zavedení řešení pro splácení mobilních plateb Apple Pay. Partnerství společnosti se sídlem v Cupertinu se společností UnionPay bylo běžně hlášeno před několika měsíci, kde bylo rovněž poznamenáno, že partnerství bude vidět, jak Apple může proniknout na čínský trh s Apple Pay. Toto partnerství se nyní uskutečnilo s platformou splácení, která na trhu představuje díky rozsáhlým zařízením UnionPay, která jsou podporována několika bankami v zemi.

Jak byste očekávali, podpora společnosti Apple Pay se rozšiřuje na ty, kteří mají kompatibilní iPhone nebo iPad, kromě těch, kteří mají Apple Watch. Soukromý by měl být ve vlastnictví způsobilé debetní nebo ratingové karty China UnionPay, aby byl schopen tento proces nastavit pomocí aplikace Apple Stock Peněženka.

Apple se může agresivně pokoušet rozšířit dosah výplaty Apple po celém světě, avšak Čína, stejně jako mnoho jiných zemí, které již toto řešení přijaly, nebude přesně jednoduchá ořech.

Tento problém je velmi pravděpodobné, že Apple již vzal v úvahu a jakýkoli typ partnerů, s nimiž se vybere, aby v zemi fungovali. Poté, co v prosinci 2015 oznámil bezprostřední růst na čínský trh, doslova trvalo pouze dva měsíce, aby platforma byla zavedena s podporou zhruba 80 procent ratingu úvěrů a debetními kartami v provozu v celé ekonomice.

Okamžitá dostupnost společnosti Apple Pay v Číně znamená, že bezkontaktní splácení společnosti Apple je nyní k dispozici ve Spojených státech, ve Velké Británii, Kanadě a Austrálii pro ty, kteří mají kompatibilní zařízení. Francie se uvádí jako další země ve frontě, aby získala podporu Apple Pay, někdy v tomto roce.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Růst Apple Pay v celé Evropě, na Středním východě, Indii, Africe ověřené výpisem úkolů

Dnes můžete využít Apple Pay mimo USA, ale dochází k úlovku

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top