Zálohování a také přineste zpět data EFS (IMEI) na Samsung Galaxy Note 3

EFS Data jsou považována za extrémně zásadní pro jakýkoli typ smartphonu, protože je to duch vytváření sítí a bez připojení, jakýkoli typ mobilního gadgetu, jakýkoli typ mobilního gadgetu, jakýkoli typ mobilního gadgetu nestojí za nic. Galaxy Note 3 je konečně mimo a pokud jste již na tomto zařízení dostali ruce, je velmi navrženo, abyste zálohovali svá data EFS před zahrnutím jakéhokoli typu aktivity na zakázku. Ve své poznámce 3 můžete poznamenat, že můžete získat zpět ztracené číslo IMEI (Mezinárodní identita mobilních zařízení), pouze pokud máte zálohu. Samozřejmě existují nástroje, které pojištění tvrdí, že generují/obnoví IMEI, ale v mnoha situacích buď nejsou užitečné, nebo jsou mimo dosah typických uživatelů.

Další věc, spousta lidí věří, že galaxy gadgety Samsung ztratí EF pouze při pokusu o zřízení ROM vyrobených na míru. Nějakou dobu jsem tak věřil, ale v posledních měsících jsem narazil na řadu případů, kdy si lidé stěžovali ztrátu EFS/IMEI po získání aktualizací OTA nebo po instalaci firmwaru skladu pomocí Odin.

Bohužel neexistuje žádný skvělý nástroj pro zálohování a obnovení dat EFS o galaxii gadgetů, které fungují bez vhodného povolení kořenů. Chcete -li tedy zálohovat data EFS vaší Galaxy Note 3, ujistěte se, že váš gadget je zakořeněn. Pokud to máte, můžete rychle zálohovat a v případě potřeby později přivést zpět oddíl EFS vašeho telefonu, který obsahuje IMEI.

Člen XDA A.S._ID, vydal nový nástroj Samsung Note 3 EFS Backup/Restore, který může rychle zálohovat EFS vašeho telefonu a přivést jej zpět do situace, kterou ztratíte. Tento nástroj je kompatibilní s celosvětovou (SM-900) a LTE (SM-9005) verze Galaxy Note 3.

Poznámka:
Pokud máte nějaký další telefon Samsung Galaxy, podívejte se na tento tutoriál.

Požadavky:

Rootovaná Galaxy Note 3 SM-900 nebo SM-9005.

Nástroj zálohování EFS, odpovídající modelu telefonu:

Samsung_SM-N900_EFS_BACKUP.zip

Samsung_SM-N9005_EFS_BACKUP.zip

Samsung USB motoristé nebo KIES nainstalovali do vašeho počítače. Pokud jste to ještě ukončili, stáhněte si zde.

Povolte ladění USB na vaší Galaxy Note 3 z Nastavení> Obecné> Možnosti návrháře. Pokud tam tuto volbu nevidíte, podívejte se na tuto příručku, aby byla zviditelná.

Použití zálohování EFS poznámky 3 a také přinést nástroj zpět:

To je s největší pravděpodobností nejjednodušší věc. Každopádně zde jsou základní kroky k využití nástroje.

Extrahujte data ZIP záložního nástroje EFS a otevřete složku.

Připojte telefon k počítači pomocí kabelu USB.

Zde uvidíte data s názvem „EFS-backup.bat“.

Zdvojnásobte klikněte na tato dávková data myší a poté uvidíte takové vyskakovací okno:

Chcete -li zálohovat oddíl EFS vaší poznámky 3, zadejte „1“

Pokud požadujete přivést zpět své zálohované EFS, zadejte „2“. (Tuto volbu použijte pouze v případě, že vaše zálohovaná EFS má rozšíření. Zadejte „y“ pro ano.

Tímto způsobem představí Odin3 3.09 automaticky. Kliknutím na tlačítko „Ano“ dodáte povolení správce.

V situaci jste zálohovali data EFS mají příponu .tar.gz na svůj název, zadejte „4“, abyste ji vrátili.

Doufám, že se tento nástroj ukáže jako praktický při zálohování EFS vaší poznámky 3. Pokud jste někdy ztratili svůj IMEI, může to být pro vás zachránce. Udělejte si potěšení z vás Galaxy Gadget si však nepamatujte, abyste toto preventivní opatření přijali, na zdraví!

zdroj

Back to top