Po Trump iPhone se kaviár vrací s přizpůsobeným 24K Gold Putin iPhone X

Luxury Tehone Customer Caviar není absolutně žádný cizinec, aby si vzal úžasné chytré telefony a poté plácl něco tak přitažlivého, jako je tvář ruského prezidenta Vladimíra Putina.

Společnost to v minulosti udělala s iPhone 5s a jen aby ukázala, že nehraje oblíbené, dokonce to také vytvořilo iPhone 7 s americkým prezidentem Donaldem Trumpem.

Nyní je to provedeno k dalšímu kroku tím, že udělá iPhone X, tentokrát se vrací do Putinu, což stojí mnohem více, než kdokoli v jejich nejlepší mysli utratí.

Tento iPhone X stojí 4700 USD za 64 GB model a je na zádech vytesaný portrét Putina. Je tu také Kreml a ruský erb pro dobrou míru, takže kdokoli, kdo byl v pochybách, jste buď ruský, nebo fanouškem země, určitě už nebude pochybovat. Spodní část telefonu má slova „Jsme odhodláni do nejlepší budoucnosti. A také to dosáhneme “v ruštině.

Podle webových stránek Caviara bude existovat pouze 76 kopií super-exponovaného zlatého putinového telefonu, nazývá se zlatým věkem a vyrobeno tak, aby odpovídalo procentu Rusů, kteří (údajně alespoň) hlasovali pro Putina během nedávných voleb.

Pokud chcete dostat ruce na jeden z těchto 76 telefonů, pak byste měli být rychlí, a pokud chcete narazit úložiště až do 256 GB, můžete to udělat přesně, i když cena pak skočí na Oční zalévání 5 000 $. Získáte však sametové pouzdro, nabíječku a pár uší. Jo, a úplně doprava zdarma.

Takže je to opravdu velká vyjednávání, všechny věci zvažují!

(Zdroj: Caviar [Google Translate])

Můžete také chtít vyzkoušet:

Umístění obchodu s obchodem / změna země na Androidu: Zde je návod, jak to udělat nejlepším způsobem

Fortnite Hacks and Cheats on Rise: Zde je návod, jak zaručit svůj účet

Fortnite Mobile APK pro aktualizaci Android: Co je nejnovější ve vydání?

Oprava chyb mobilního internetu PUBG pro iOS, Android je nyní k dispozici

Pubg Mobile Mod Apk Stáhnout pro Android nyní k dispozici, zde je to, co potřebujete vědět

Stáhněte si iOS 11.2.6 Odkazy na IPSW a OTA s opravou zpráv, které se havarují chyba

Útěk z vězení iOS 11.2.6 / 11.2.5 / 11.2.2 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 11/11.1.2 Na iPhone X, 8, 7, iPad pomocí Electra nebo Liberios [Aktualizováno]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top