iOS 9.1 Public Beta 1 nabídla ke stažení nyní

právě když se domníváte, že Apple přichází na konec dlouhého programu Beta iOS, začíná to znovu. Když se iOS 9 připravil na veřejné iPhony i na iPady příští týden, návrháři získali vydání Golden Master 9. září a také o den později ti na veřejném beta programu také testovali novou beta beta. Není to však iOS 9.

Když se iOS 9 GM připojila k dodržování mediální události společnosti Apple, podnikání také nasadilo první designér beta beta iOS 9.1. Nyní je toto přesně stejné verzi beta nabízeno každému, kdo to zkusí, pokud jsou registrovány u programu Apple Public Beta Program.

Chcete -li to udělat vše, co člověk musí udělat, je zaregistrovat svůj iPhone nebo iPad na web Apple Public Beta, nastavit profil a poté restartovat své zařízení. Pokud by vše šlo podle plánu, měl by se iOS 9.1 objevit jako nabízená aktualizace prostřednictvím nastavení -> Obecná -> Aktualizace softwarové aplikace. Úplné pokyny na postupu můžete objevit zde.

V tomto okamžiku také nerozumíme také iOS 9.1, kromě toho, že zahrnuje držení nového emoji, včetně jednoho pro prostředníček, jak jsme vám nedávno řekli. iOS 9.1 je rovněž softwarová aplikace, kterou nedávno odhalila, že však dosud nepřemohla iPad Pro. To znamená, že podpora nového iPadu i vše, co zahrnuje, je právě tady v první první beta beta iOS 9.1, stejně jako návrháři budou chtít kopat do nových nástrojů, se kterými nyní musí pracovat, aby podpořili nové , velký iPad.

Pokud jde o instalaci prvního verze beta iOS 9.1 na vašem stávajícím zařízení, je to velmi mnoho vaší možnosti. Nejsme si jisti, že bychom to spěchali sami, zejména za předpokladu, že příchod GM build iOS 9. Slyšeli jsme však, že iOS 9.1 nabízí určitá významná vylepšení rychlosti během GM vývoje iOS 9, i když váš počet najetých kilometrů se může lišit.

Pokud se však rozhodnete poskytnout iOS 9.1 vyzkoušet v tomto bodě, jen se ujistěte, že jste všichni zálohováni nejprve!

Rovněž byste měli rádi pokladnu:

Stáhnout iOS 9 GM, iOS 9.1 Beta 1 pro iPhone, iPad, iPod Touch

Stáhněte si iOS 9 GM a také nastavte na iPhone 6, 6 Plus, 5S, 5C, 5, 4S, iPad, iPod touch [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top