3 nejlepší zvukové rekordéry pro Android

Funny Story: Řekl jsem vám někdy o době, kdy se můj telefon chystal zabavit ve třídě? Jo, můj profesor si myslel, že na tom hraji hru, ale jediné, co jsem dělal, bylo nahrávat její přednášku, protože to bylo nudné a neměl jsem trpělivost, abych si zapisoval všechno, co musela říct. PFFT .. Profesoři, že? Je to dobrá věc, kterou jsem z toho mluvil.

Mimochodem, tento příběh nemá s tímto článkem co dokončit. Jen jsem chtěl sdílet příběh z mého vtipného, ​​mizerného života. Každopádně, pokud hledáte zvukový rekordér pro vaše zařízení Android, aby nahrával přednášky, rozhovory nebo dokonce své vlastní myšlenky; Zde jsou 3 z nejlepších. Ach, nezapomeňte zkontrolovat zásuvku aplikací, protože některá zařízení přicházejí s vestavěnou aplikací pro nahrávání hlasu, která je také docela dobrá.

Cogi – poznámky a hlasový rekordér

Cogi není nic jako vaše typická aplikace pro nahrávání hlasu; Takže to bude vyžadovat zvyknout si, ale to bude stát za to. I když jej lze použít jako snadný hlasový rekordér, má tak četné pokročilé funkce, že jeho použití jako aplikace snadné nahrávání hlasu by bylo pro COGI urážkou. Moje oblíbená funkce v COGI je ručně říkat, kdy má nahrávat a kdy zastavit; Je to docela úžasné a užitečné, jakmile to zavěsíte. Kromě toho můžete do nahrávek přidat obrázky a poznámky, využít #TAGS k kategorizaci všeho. Může nahrávat nekonečně, pokud není řečeno, aby zastavil a také pracuje na pozadí.

Celkově je COGI minimální a leštěná aplikace, která stojí za to vyzkoušet, pokud chcete něco mnohem silnějšího než vaše typické aplikace pro nahrávání hlasu a je zdarma.

[GooglePlay url = ””/]
Záznamník zvuku

Zvukový rekordér společnost Sony Mobile Communications je oficiálním hlasovým rekordérem, který přichází ve všech chytrých telefonech Sony. Je to docela snadná aplikace, stačí spustit a zastavit nahrávání. Je to docela čisté a umožňuje vám přehrávat zvuk, který zaznamenáte. Má vestavěný motor, který se snaží zlepšit kvalitu zvuku. Ti, kteří jsou docela přísní ohledně jejich soukromí, se to nemusí líbit, protože anonymně shromažďuje statistiky. Ale pak znovu, prakticky každý shromažďuje požadovaná data ke zlepšení produktu, takže by to nemělo být velký problém.

[GooglePlay url = ””/]
Hlasový záznamník

Nedovolte, aby vás toto zjevné jméno trikovalo, je to pravděpodobně nejlepší hlasový rekordér dostupný pro Android. Vypadá to dobře, má spoustu funkcí, nemá reklamy, podporuje opotřebení Androidu a je zcela zdarma. Co jiného můžete očekávat, že?

Stejně jako COGI můžete k vašemu nahrávání připojit věci jako poznámky a obrázky a kategorizovat je pomocí značek. Jedna věc, která způsobuje, že stojí od sebe, je to, že automaticky vytváří zálohu vaší nahrávky v Dropboxu.

Při nákupu v aplikaci můžete získat mnohem více funkcí, jako je potlačení šumu, zrušení ozvěny, automatické získávání kontroly atd.

[GooglePlay url = ””/]
V obchodě Google Play je tak četné fantastické hlasové rekordéry, že bylo opravdu těžké vybrat jen pár. Kromě výše uvedených 3 diskutovaných hlasového rekordéru a hlasového rekordéru od Alex Circus jsou 2 opravdu úžasné alternativy.

Jaká je vaše oblíbená aplikace pro nahrávání hlasu pro Android?

Back to top