Oficiální situace iPhone 5 a iPhone 5c od Apple [Images]

S nedávno odhalenými iPhony se spotřebitelé budou snažit objevit vhodné ochranné situace a obálky v nákupu, aby si udrželi své nové nebo potenciální nákupy ve výborném stavu . Hliníkový povrch iPhone 5s bude, pokud něco jako iPhone 5, náchylný k škrábance, stejně jako škrábance, stejně jako iPhone 5C je zařízení pro rozpočtový plán, dostatečná a silná situace musí být stále prioritou. Pár se již začal objevovat na oficiálních stránkách Apple a také se po přestávce podíváme na několik z nich ideální.

Těsně před dnešním prohlášením se objevily zvěsti kolem blogosféry, že ve volné přírodě byla identifikována legitimní situace jablek pro iPhone 5s, a také by začala dodávat společně s gadgetem po hlavní poznámce. Tento únik bitů se ukázal být pravdivý, se silikonovou situací pro iPhone 5c spolu s kůží pomocí iPhone 5s.

Situace iPhone 5S (kůže)

Na rozdíl od mnoha standardních kožených případů, které mají tendenci působit jako mnohem více rozpočtu než vaše obecné ochranné krmivo, situace Apple iPhone 5S kožená situace přiléhavá kolem zad a strana zařízení a zastavení těchto obecných knocks rychle zvolených s každodenním používáním. Doprava v hnědé, béžové, žluté, černé, modré i červené (červené) vydání, stojí to 39 $ a nakonec bude nabídnuto na nákup z maloobchodních prodejen Apple od 20. září.

Situace iPhone 5c (křemík)

Společnost Apple bude také přepravovat silikonové pouzdro pro iPhone 5c, které kromě pozoruhodné ochrany nabídne mnohem lepší přilnavost. S chladným stylem odpovídajícím stylu iPhone 5c a opět řadou různých barev, které nabízí, určitě nabídne trochu vibrace a bude nabízena za 29 $.

Zdá se, že obě situace jsou vysoce kvalitní, a přestože bude z hlediska situací nabízeno mnoho situací, které jsou z hlediska nákladů, nabídnuto na nákup nových telefonů iPhone.

Každopádně jsou to úplně první situace toho, co jsem si jistý, že bude spousta oficiálních nabídek od Apple, a přestože Cupertino aktivně propaguje značky ve svých vlastních obchodech, zůstává nepřetržitá náhodou fanoušků Apple, kteří si vyberou pouze ty vyrobené vlastní. Jsou to pro ně.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IPhone 5C Oznámeno: funkce, datum vydání, cena

Apple iPhone 5S oznámeno: funkce, datum vydání, náklady [vše, co požadujete vědět]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top