5 nejlepších akademických her a aplikací pro mládež [#2]

Mnoho mladých v dnešní době je obeznámeno s chytrými telefony a několik z nich zcela dobře rozumí, jak je využít. Mnoho rodičů poskytuje svým smartphony svým mladým lidem při nákupu, aby je udržovali rozptýleni a zabírali něčím. V tomto článku uvidíme 5 mnohem více aplikací, které místo toho, aby vaše mladé lidi rozptýlili, mohou jim opravdu pomoci objevit a informovat se.

Než se však přemístíme s naší recenzí, neváhejte zcela zkontrolovat mnohem více článků:

5 nejlepších akademických aplikací pro mládež [#1]

5 nejlepších aplikací pro povětrnostní stav pro Android [#2]

5 nejlepších her Android do 20 MB

5 nejlepších zálohovacích aplikací pro zálohování prakticky vše

Tentokrát se zaměříme mnohem více na aplikace, které zahrnují širokou škálu akademických her. Chcete -li zobrazit naše návrhy, zkontrolovali níže v nákupu.

1. Akademické hry pro děti

Tato aplikace zahrnuje 8 her, které pomohou vašemu mladíkovi objevit četné nové věci a také si vytvořit některé dovednosti. Podporuje 6 jazyků, včetně tureckých i španělských.

Pokud jde o hry, jsou všechny docela fascinující a také jednoduché. K dispozici je hra, kde byste měli propojit tečky v numerickém nákupu kromě hry, kde musíte s jeho stínem odpovídat produktu.

Konečně existují dvě paměťové hry, kromě dvou logických her, které pomohou vašemu mladíkovi vytvořit jeho kognitivní dovednosti. Stáhnout níže.

[GooglePlay url = ””/]
2. Mládežní předškolní objevování her

Název to vše uvádí. Tato aplikace obsahuje 6 klasifikací her, jako jsou „abecedy“, „čísla“, „barvy“, „ovoce“, „tvary“ a „zvířata“. Po klepnutí na svou preferovanou kategorii můžete vybrat hru.

První dvě klasifikace byly zvláště užitečné pro předškoláky, protože zahrnují hry, které mohou kromě čísel instruovat abecedu mladíka. Přeji vám, abyste svým mladým lidem poskytli tuto hru (stejně jako mnoho her na tomto seznamu) pouze v offline od vyskakovacích reklam, stejně jako tehdy, když je váš gadget propojen s internetem. Stáhněte si pomocí níže uvedeného pole aplikace.

[GooglePlay url = ””/]
3. Akademické hry pro mladé (vyvinuté Zodinplex)

Na tomto seznamu je tato aplikace vytvořena přesně stejným způsobem jako aplikace č. 2 v mnoha kategoriích. Právě zde máme 12 klasifikací včetně „měsíců“, „dní“, „sluneční soustavy“ a „povolání“.

Všimněte si však, že tato aplikace neobsahuje žádný typ skutečných her, ale spíše hlasy, ať už je obrazovka zobrazena. I když název aplikace je slečna, důrazně bych to navrhl pro vaše děti. Je to dobrá aplikace, která jim může pomoci rozšířit jejich slovní zásobu novými slovy. Stáhněte si pomocí níže uvedeného pole aplikace.

[GooglePlay url = ””/]
4. Akademické hry 4 děti

Jedná se o poněkud fascinující a také odlišná aplikace. Skládá se z 12 různých her včetně Tic Tac Toe kromě hry, kde si váš mladík musí vybrat obrázek, který odpovídá níže uvedeným emocím.

Nenechte si ujít: 3 úplně zdarma hry pro Android, které byste teď měli nejlépe zkontrolovat

Tyto hry jsou zábavné a také spíše návykové, abych byl upřímný. Podle mého názoru je tato aplikace nutností, která pomůže vašim mladým lidem vytvořit řadu různých kognitivních dovedností.

[GooglePlay url = ””/]
5. 10 akademických her

Zde, kromě typických kategorií, máme „dětské hračky“ a kategorii „matematické hry“.

I když je uživatelské rozhraní trochu zastaralé, navrhl bych tuto aplikaci, zejména pro trochu starší děti. Těchto několik dalších klasifikací jim může pomoci posílit jejich kognitivní dovednosti a přesně zjistit, jak se množit, rozdělit a přidat čísla.

[GooglePlay url = ””/]
Doufám, že se vám naše návrhy líbily. V situaci máte komentář neváhejte zcela přidat jej níže. Děkuji za přečtení!

Back to top