Galaxy Fold Clone: ​​The Escobar Fold 2 je zde za 399 $

zpět v prosinci loňského roku, zakryli jsme oznámení The Escobar Fold 1. Escobar Inc., kterou provozuje Roberto de Jesus Escobar Gaviria, nyní spustil Escobar spuštěn Escobar Fold 2. Bizarní skládací telefon se nyní jeví jako replika Samsung Galaxy Fold, která je cena kolem 2000 $. Na druhé straně, Escobar Fold 1 byl zjevně rebranded Royole Flexpai. A pokud jste si přečetli název, klon Galaxy Fold je cena pouhých 399 $. Než však chytíte debet/kreditní kartu a vydejte se na nákup nového „skládacího telefonu“, musíte vědět jen málo věcí.

OG Escobar Fold 1 stále není dodáván zákazníkům, přestože Escobar Inc. začal přijímat objednávky na zařízení. A jak jsme zmínili v našem pokrytí pro Escobar Fold 1, navrhli bychom také vyhýbat se nejnovějšímu skládacímu telefonu ze společnosti. Ještě zajímavější je, že obrázky produktu Escobar Fold 2 ukazují, že zařízení spuštěno jednomu uživatelskému rozhraní Samsung. To lze všimnout při pohledu na ikony a navigační lištu.

Navíc v tiskové zprávě Roberto Escobar dal následující prohlášení. „Mým cílem je stát se letos overstock Kingpinem elektronických zařízení. Všechny tyto továrny prostě mají příliš mnoho technologií, které se kolem nich spojí, nikdo v Číně nic nekupuje ze sekundárních továren. Snižujeme ceny a dáváme klientům přímé slevy pod deštníkem značky Escobar. “

Specifikace Escobar Fold 2

Specifikace zařízení identické s tím, co máme na záhybu Samsung Galaxy. To není žádným překvapením, protože celý smartphone je jen outpped out Galaxy Fold.

7,3palcový displej Super AMOLED.

Qualcomm Snapdragon 855 Soc s Adreno 640 GPU.

8 GB nebo 12 GB RAM.

128 GB nebo 512 GB Internal Storage.

Zadní kamery: 12 MP, f/1,5-2,4 (široký), 12 MP, f/2,4 (teleobjevuje), 16 MP, f/2,2 (ultrawide).

Selfie kamery: 10 MP, f/2,2 (široký), 8MP, f/1,9 (široký).

Baterie 4 380 mAh.

Android 10.

To jsou specifikace Samsung Galaxy Fold … Počkejte, myslel jsem Escobar Fold 2. Pokud to už nebylo jasné, zdá se, že to je jeden obří podvod. A pokud máte stále nějaké pochybnosti, musíte si prohlédnout oficiální spuštěné video od Escobar Inc. Video ukazuje modely rozbíjející variantu Samsung Galaxy Fold 5G s kladivem.

Escobar Inc. přijímá objednávky na Escobar Fold 2 na jejich oficiálních webových stránkách. Jak jsme již zmínili dříve, model 128 GB má cenu 399 $, zatímco model 512 GB je oceněn 549 $. Escobar Inc. nabízí po celém světě dopravu zdarma. Netřeba dodávat, že doprava je pravděpodobně zdarma, protože společnost stejně nic nepodepí. Pokud jste však uvažovali o náhodném vyhození 399 $, teprve potom zvažte nákup Escobar Fold 2. Skládací telefon má být odemčen a může pracovat na všech sítích.

Přečtěte si další: Proč byste neměli koupit Samsung Galaxy Fold

Back to top