Apple a Steve Jobs budou poctěni cenou „Celoživotní úspěch v technologii“

podle novin Beverly Hills (The Courier), Steve Jobs (generální ředitel a spoluzakladatel společnosti Apple) bude oceněn titulem „“ Celoživotní úspěch v technologii “V The Vision Awards v Beverly Hilton dne 23. tohoto měsíce. Toto bude 40. výročí tohoto slavnostního předávání cen.

Toto však rozhodně není první titul nebo ocenění, které Steve vzal. V loňském roce v listopadu dostal také titul „generální ředitel desetiletí“ a Barron’s byl jmenován jako „mnoho důležitých generálních ředitelů na světě“. A ještě jednou, začátkem letošního roku v březnu 2010, se mu podařilo vytvořit prostor pro své jméno v každoročním seznamu nejlepších generálních ředitelů na světě od Barrona.

Ve stejném měsíci byla zveřejněna „Zpráva o průzkumu Fortune“, která prohlásila za generálního ředitele Apple za „nejchytřejší generální ředitel“ a jejich senior viceprezident Jonathan Ive za „nejchytřejšího designéra“ v Tech. průmysl. Apple jako společnost byla prohlášena za „mnoho obdivované společnosti na světě pro rok 2010“, a to příliš po sobě po sobě třetí rok v řadě. Zpráva také ukázala, že v roce 2010 byla Apple Inc. na vrcholu seznamu již třetí rok v řadě na vrcholu seznamu v roce 2010 a na nejvyšší marži v deseti letech na vrcholu seznamu na vrcholu seznamu a nejvyšší marží v řadě nejvyšší marže v deseti letech Historie, bití dalších internetových gigantů, jako jsou Google a Microsoft. [přes 9to5Mac]

Můžete také chtít vyzkoušet:

iPatent – Steve Jobs Oblíbená aplikace pro iPhone

Steve Jobs povede Ameriku lépe, než Obama říká Bill Maher

Gyroblox 4: Aplikace Gyroscope, kterou Steve Jobs předvedl na iPhone 4 na WWDC 10?

Můžete mě sledovat na Twitteru nebo se připojit k naší Facebooku Fanpage, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top