Samsung potvrzuje závažnou bezpečnostní chybu, která umožňuje někomu odemknout odemknu Galaxy S10

Samsung není cizí, že se musí vypořádat s krizí. Nejprve jsme měli explodující Galaxy Note 7, poté situaci Galaxy Fold, se kterou společnost stále jedná, a nyní máme zjevení, že Galaxy S10 lze odemknout pomocí otisků prstů někoho. Vše, co potřebujete, je ochránce obrazovky.

Příběh přichází poté, co Slunce hlásilo o britské ženě, která na její Galaxy S10 aplikovala ochránce obrazovky 3,50 $. Jakmile to udělala, byla schopna ověřit pomocí skeneru otisků prstů.

I když ještě nezaregistrovala prst. Dokázala také potvrdit skutečnost pomocí prstu svého manžela a jistě, telefon odemkl.

Údajně „revoluční“ senzor otisku prstu používaný v Galaxy S10 používá ultrazvuk k objevování otisků prstů z displeje telefonu. Zdá se však, že přidání některých chráničů obrazovky na tuto obrazovku způsobuje problémy.

Samsung nyní říká, že je „vědom případu nefunkčního rozpoznávání otisků prstů S10 a brzy vydá softwarovou opravu“. Mezitím však alespoň jedna jihokorejská banka řekla svým zákazníkům, aby deaktivovali biometrickou bezpečnost, zatímco čekají na tuto opravu.

Pokud jde o bezpečnost Snafus, je to docela špatné a jak dlouho trvalo, než bylo pozorováno, je překvapením. Galaxy S10 se prodavala před více než šesti měsíci, ale toto je první my, nebo zjevně Samsung, o tom slyšeli.

Tato oprava softwaru opravdu nemůže přijít dost brzy. Nyní, kdyby pouze Samsung mohl najít opravu softwaru pro displej Galaxy Fold.

(Zdroj: Slunce)

Můžete také chtít vyzkoušet:

Checkra1n iOS 13.1.2 Útěk z vězení na základě CheckM8 Exploit „Oznámen“

Útěk z vězení iOS 13.1.2 Na iPhone X, SE Demoed pomocí CheckM8 Exploit

Stahování: iOS 13.2 Beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA spolu s iPados 13.2 Beta 2

Stahování: iOS 13.1.2 / iPados 13.1.2 Odkazy na IPSW, aktualizace OTA pro iPhone a iPad

Downgrade iOS 13.1.2 / iPados 13.1.2 na iOS 13.1.1 / 13.1 / 13.0 / 12.1.4, tady je, jak

Nejlepší iPhone 11, 11 Pro Max pouzdro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

IPhone 11/11 Pro Max Protector s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13.1

Útěk z vězení iOS 13/13.1 Aktualizace stavu [nepřetržitě aktualizováno s většinou aktuálních informací]

Aktualizace iOS 13.1 Útěk z vězení: Bezpečnostní obsah a záplaty do hloubky Apple

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top