15 důvodů, proč byste měli dnes nastavit iOS 13 na iPhone

právě zde 15 nejlepších důvodů, proč byste měli dnes nastavit aktualizaci firmwaru iOS 13 na svém zařízení iPhone nebo iPod Touch.

Apple konečně vzal iOS 13 z beta beta a zpřístupnil jej každému s kompatibilním zařízením. Pokud jste jedním z těchto lidí, s největší pravděpodobností přemýšlíte, zda byste měli aktualizovat nebo ne. Existuje mnoho důvodů pro a proti, ale pokud nečešíte na útěk z vězení, můžete s největší pravděpodobností pokračovat a aktualizovat právě teď.

Pokud jste stále na plotě, právě zde je 15 důvodů, proč byste s největší pravděpodobností neměli být. Až budete s tím hotovi, nepamatuje si zkontrolovat: Proč dnes na svém iPhonu nenastavit iOS 13.

Rychlejší obecný výkon a řešit ID

Jako vždy, toto vydání slibuje, že bude rychlejší než iOS 12. V závislosti na hardwaru, který jej instalujete, bude to pravděpodobně také. Při našem testování se to při obecném používání cítí vhodně. A přesně to samé platí i pro obchod s ID.

Tmavý režim

Je to tady. Po letech přání je na nás temný režim v celém systému. Pravděpodobně jste viděli spoustu aktualizací aplikací, které zahrnují podporu pro Dark Mode Apple, a to je skvělé. Protože když přepnete tento přepínač v aplikaci Nastavení nebo spravujete centrum, můžete si být jisti, že ji bude dodržovat co nejvíce aplikací.

Zkontrolujte: Povolte deaktivaci tmavého režimu iOS 13 na iPhone, tady je, jak

Přepracovaný CarPlay

Apple poskytl CarPlay opravdové lízání barvy s touto aktualizací. Nové mapy, vylepšené Siri, nové rozhraní řídicího panelu a schopnost využívat jednu aplikaci v režimu CarPlay při použití jiné na vašem iPhone – co se nelíbí? Poslední z nich stojí za to pouze náklady na přijetí. A přemýšlení o iOS 13 je zdarma, na co čekáte?

Možná také budete chtít zkontrolovat: iOS 13 CarPlay Funkce: Tady je všechno, co je nové

Klávesnice Swype (QuickPath)

Ano, to je něco, co měl Android po celá léta. A ano, můžete využít klávesnice iOS třetích stran, které to již dělají. Ale to je od Apple a je to ve výchozím nastavení. Ve skutečnosti to také funguje překvapivě dobře. Klepněte na klávesnici, přejeďte z znaku na znak a iOS zjistí, co se snažíte říct, alespoň to dělá většinu času.

Zkontrolujte také: iOS 13 klávesnice obsahuje vstup založený

Přepracovaná aplikace pro obrázky

Možná jsme neměli žádnou knihovnu sdílených obrázků, ale dostali jsme novou aplikaci obrázků. Nyní je snazší než kdy jindy objevit obrázky a iOS se objeví ty, o kterých se domnívá, že jsou zvláště vhodné pro poskytované datum atd. Vypadá to mnohem, mnohem hezčí a obecně se cítí jako něco od roku 2019 než 2009.

Přihlaste se s Apple

Apple se snaží usnadnit indikaci v aplikacích a službách, aniž by musel předávat vaše údaje nebo vytvářet nové účty. V ideálním případě to také odstraní indikaci s Facebookem a indikací v Googlu. Společnost Apple vám dokonce vytvoří e -mailový účet, který mohou aplikace a služby využít k dosažení vás, aniž by vaše skutečná e -mailová adresa. Jak přesně to je úžasné?

Apple Arcade

Apple Arcade je členskou službou společnosti Apple, která vám poskytuje přístup k více než 100 hrám za pouhých 4,99 $ měsíčně. Žádná z těchto her nebude zahrnovat reklamy nebo nákupy v aplikaci a několik z těch, které jsme viděli, už vypadají docela úžasně. Můžete získat bezplatnou jednoměsíční zkoušku, tak proč to prostě vzít pro vyzkoušení?

Možná budete také chtít zkontrolovat: Apple Arcade představuje brzy na iOS 13/13.1, právě zde jsou úplný seznam her, které jsou k dispozici ke stažení

Podpora řadiče PS4 a Xbox

Apple přidal podporu pro řadiče PS4 a Xbox One v rámci svého nově nalezeného zaměření na hraní. Jednoduše spárujete řadič a hrajete, ať už je to na iPhone, iPad nebo Apple TV. Můžete to dokonce udělat také na svém počítači Mac!

Můžete si také přečíst:

Pár iOS 13 PS4 Dualshock 4 nebo Xbox One Controller to iPhone, iPad, tady je jak

iOS 13 Dualshock 4 Support + Sony’s Remote Play App promění iPhone a iPad na přenosnou PlayStation 4

FaceTime a iMessage využívající duální-SIM

Pokud jste někdo, kdo využívá funkci Apple Dual-SIM, je schopen provádět a získat telefonní hovory FaceTime kromě využití iMessage s oběma čísly je obrovské. Budete vyžadovat aktualizaci na iOS 13, abyste to získali, a další.

Vlastní profil iMessage

Už jste někdy chtěli mít možnost nastavit jméno a profil, který se objeví, když posíláte iMessages lidem? Nyní můžete, takže vždy pochopíte, že vaši dobří přátelé mají nejaktuálnější profil. A můžete dokonce využít Memoji, pokud je to váš koncept zábavy.

Také si přečtěte: iOS 13: Jak přesně nastavit a sdílet přizpůsobený název iMessage, profilový obrázek na iPhone nebo iPad

Safari třídy stolních počítačů s podporou stahování souborů

Stahování dat a lepší podpora pro webové stránky pro stolní počítače je něco, o co jsme všichni volali s Safari. S iOS 13 je Apple konečně přidal. Nejenže si můžete stáhnout data a dokonce nastavitnull

Back to top