Jak přidat funkčnost pauzy a životopis k nahrávání videa na iPhone

Aplikace pro videokameru pro iPhone je jednou z nejlepších, ale i se všemi vylepšeními, která měla v průběhu let, protože původní iPhone vložil do Vzhled, stále chybí jedna nebo dvě funkce, které bychom chtěli vidět.

Jednou z těchto funkcí je schopnost pozastavit nahrávání videa, která probíhá, a umožnit uživatelům vytvořit některé zajímavé kompozice nebo jednoduše nastavit scénu lépe. Tato funkce je taková, kterou Apple nevidíme přidat brzy, i když jen proto, že by do aplikace přidala komplikaci, kterou Apple rád udržuje tak snadné, ale určitě bychom ji chtěli vidět.

Dokud k tomu dojde, vždy bude existovat vylepšení rekordního útěku z vězení. K dispozici ke stažení od Cydia Now a nestojí ne penny, vylepšení nepřidává žádné ikony na domovskou obrazovku iPhone, ani do aplikace Nastavení vloží žádná nová nastavení. Co to dělá, je však umožnit udělat přesně to, co jsme popsali dříve – zaznamenejte video, pozastavte jej a poté jej znovu spusťte. Dobré a jednoduché, opravdu.

Při nákupu k pozastavení videa je třeba udělat vše, co uživatel musí udělat, klepnout na časovač v horní části obrazovky a zobrazit jeho změnu barvy z bílé na žlutou. Restartování záznamu? No, to je stejně snadné jako opětovné klepání na časovač a tam jdete, znovu nahráváte.

Vylepšení, jako je tento, a ty, které přidávají funkci, kterou Apple jednoduše nebude, jsou důvodem, proč bude útěk z vězení vždy populární mezi podmnožinou uživatelů. Apple může i nadále dělat vše, co je v jejich silách, aby tomu zabránil, ale nakonec je to povzbuzující útěk z vězení tím, že odmítá přidávat funkce, které lidé jasně chtějí.

Pochybujeme, že Apple to však uvidí docela stejným způsobem.

Vylepšení je naprosto zcela zdarma a lze jej stáhnout přímo z Repos Bigboss Repo v Cydia.

Pro tutoriály o tom, jak útěk z vězení a nainstalovat Cydia:

Jak útěk z vězení iOS 8.1.2 pomocí TAIG [průvodce]

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 8.1.3 a iOS 8.2 Aktualizace stavu

Útěk z vězení iOS 8.1.2 a iOS 8.1.1 s Taig na iPhone 6, 6 Plus, 5S, iPad, mnohem více [aktualizované]

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte mnohem více aplikací pro váš iPhone a iPad.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top