Nejlepší iPhone 7 a 7 Plus Plus Screen Protecttors

právě zde jsou nejlepší iPhone 7 a iPhone 7 Plus Screen Protectiws, které můžete získat pro svůj zbrusu nový smartphone, který chrání obrazovku před škrábancemi.

Pokud jste se rozhodli odstoupit od současného hardwaru ve prospěch zbrusu nového iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus, pak budete chtít tuto investici chtít chránit, zejména pokud nejste typ, který můžete vyjmout Applecare nebo AppleCare+ s nákupem. Obrazovka citlivá na tlak znamená, že oprava nebo výměna obrazovek na iPhone je nákladnější než kdy jindy.

Také iPhone 7 a iPhone 7 Plus si možná zachovali velikosti obrazovky loňského iPhone 6s / 6s Plus, ale nejnovější telefon z Apple Packus široký barevný gamut, který nejen vytváří přesnost barevných barev, je však k dispozici v 25 % jasnější než obrazovka na iPhone 6s / 6s Plus. Takže přirozeně zabezpečení obrazovky, tento krásný nelze delegovat pouze žádný typ náhodného ochránce obrazovky.

Máme seznam několika z nejlepších chráničů obrazovky, které nejen umožní tuto přesnost barev i jas iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus vyzařovat s neomezeným, avšak jsou také přátelský s rozpočtem, stejně jako ne Rozbijte svou banku.

Spigen Tempered Glass Screen Protector, 2 Pack (7,99 $ pro iPhone 7, 7,99 $ pro iPhone 7 Plus)

Co takhle balíček 2 iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus Ochrana obrazovky s 9h tvrdostí za pouhých 7,99 $? Vzhledem k tomu, že to produkuje Spigen, podnikání zajišťuje kompatibilitu s vlastní rozmanitost situací Spigen, aby tuto úroveň zabezpečení posunula do extrému. Stejně jako zbytek nabízených chráničů obrazovky je tento konkrétní také navržen tak, aby byl poněkud menší než samotná obrazovka, aby se zajistilo, že je chráněn pouze hladký a rovný povrch.

KOUPIT: Spigen Tempered Glass Screen Protector, 2 Pack for iPhone 7 od Amazonu: 7,99 $ | Původní cena: 30 $
KOUPIT: Spigen Tempered Glass Screen Protector, 2 Pack for iPhone 7 Plus From Amazon: 7,99 $ | Původní cena: 35 $

Ochrana HD obrazovky Tech Armor Premium, 3 balení (5,95 $ pro iPhone 7, 5,95 $ pro iPhone 7 Plus)

Tento dostupný výběr bitů, navržený pro iPhone 7, tak i pro iPhone 7 Plus, pomáhá chránit nádhernou obrazovku iPhone 7 před poškozením, ke kterým může dojít při upuštění od gadgetu nebo když se konkrétní produkty v kapse vydrží. Stejně jako většina ochránců je navržen tak, aby pokrýval pouze plochou část obrazovky, aby se maximalizovala kompatibilita se situacemi a zůstala také spojena s gadgetem co nejdéle, aniž by se na zaoblených okrajích odlupovala.

Koupit: Tech Armor Premium HD Screen Protector, 3 Pack for iPhone 7 od Amazonu: 5,95 $ | Původní cena: 23 $
Koupit: Tech Armor Premium HD Screen Protector, 3 Pack for iPhone 7 Plus From Amazon: 5,95 $ | Původní cena: 23 $

MaxBoost Tempered Glass Ochrana, 2 balení (7,89 $ pro iPhone 7, 7,95 $ pro iPhone 7 Plus)

Může být vybaven poměrně malým cenovým značkou, ale tento ochránce obrazovky MaxBoost se však prohlašuje jako nejtenčí ochránce na světě nabízeným za pouhých 0,2 mm tloušťky. Je to 100 % dotykový přesný a také umožňuje, aby 3D Touch zůstal aktivní na zařízení.

KOUPIT: MaxBoost Tempered Glass Screen Protector, 2 Pack for iPhone 7 od Amazonu: 7,89 $ | Původní cena: 30 $
KOUPIT: MaxBoost Tempered Glass Protector, 2 Pack for iPhone 7 Plus From Amazon: 7,95 $ | Původní cena: 20 $

Ochránci obrazovky Belkin Screenforce Invisiglass (29,99 $ pro iPhone 7, 29,99 $ pro iPhone 7 Plus)

Zahrnuje to prémiové jméno, které k němu připojené, a proto také zahrnuje prémiové náklady ve srovnání s většinou jiných chráničů obrazovky nabízených pro nový hardware Apple. Ochranství je navrženo tak, aby ve tvaru pouze rovného povrchu obrazovky iPhone 7, aby se zajistilo, že se snadno neodlupuje. Rovněž existuje 92% jasnost, která umožňuje ideální prohlížení obrazovky.

KOUPIT: Belkin Screenforce Invisiglass Screen Protector for iPhone 7 od Amazonu: 29,99 $
KOUPIT: Belkin Screenforce Invisiglass Screen Protector for iPhone 7 Plus From Amazon: 29,99 $

Protektor obrazovky HDX Zagg InvisiBleshield HDX (24,99 $ pro iPhone 7, 24,99 $ pro iPhone 7 Plus)

Jak je uvedeno výše, když přivedete Zagg do nabízených možností produktu, zvýšíte také náklady. Tento specifický ochránce je vyroben z prvků třídy ozbrojených sil, které byly dříve stylem pro ochranu čepelí vrtulníků, a proto by mělo nabídnout extrémní zabezpečení rozbití, pokud je gadget upuštěn. Ach, stejně jako to zahrnuje také celoživotní záruku, což je docela pozoruhodné přemýšlení o ceně.

KOUPIT: Zagg InvisiBleshield HDX Protector pro iPhone 7 od Amazonu: 24,99 $
KOUPIT: Zagg InvisiBleshield HDX Ochrana obrazovky pro iPhone 7 Plus From Amazon: 24,99 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Nejlepší případy iPhone 7 / iPhone 7 Plus

Nejlepší bezdrátová sluchátka iPhone 7 Bluetooth za méně než 50 $

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidejte nás do svého cirkunull

Back to top