Exportujte seznamy skladeb Spotify a import do Apple Music snadným způsobem s razítkem

Apple Music je zde a soudě podle absorpce iOS 8.4 a odhadovaného počtu tříměsíčních bezplatných pokusů, se kterými se Apple bude muset vypořádat, to Vypadá to, že je zde nejen zůstat, ale také narušit průmysl streamování hudby. Uživatelé se budou pravděpodobně přesunout z jiných služeb, jako je Spotify, a nyní díky užitečné malé aplikaci AppleScript s názvem Stamp nyní existuje poměrně slušný způsob exportu seznamů skladeb z Spotify a jejich importu do Apple Music.

Krok 1: Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Stamp z: razítka.hern.as. Pokud je spuštěno z místa na vašem počítači, může být nutné ideální kliknutí na soubor aplikace a vyberte „Otevřít“, abyste obcházeli bezpečnostní nastavení pro aplikace stažené ze zdrojů, které OS X nerozpozná. Alternativně můžete přejít na systémové preference> Zabezpečení a soukromí a ručně umožnit aplikacím z nedůvěryhodných zdrojů spuštěno na vašem počítači Mac.

Krok 2: Razítko přichází se dvěma hlavními možnostmi: import skladby z dodaného souboru .CSV nebo importu přímo z Spotify pomocí stávajících přihlašovacích údajů. Vyberte možnost „Import skladby přímo z možnosti Spotify“.

Krok 3: Aplikace bude nyní vyžadovat, abyste zadali své přihlašovací údaje Spotify. Můžete se přihlásit pomocí účtu na Facebooku, nebo přímo pomocí uživatelského jména.

Krok 4: Počkejte, až razítko prohledejte dodaný účet Spotify. Nová překrytí aplikací poskytne seznam obsahu, který byl schopen vytáhnout z Spotify.

Krok 5: Ze seznamu vyberte požadovaný obsah a vyberte tlačítko „Parse“.

Krok 6: Dokud je iTunes otevřený a přihlášen a vytvoří se účet Apple Music, aplikace Stamp provedou těžkou zvedání, analýzu a přidáním písní do vaší knihovny Apple Music.

Bezplatná verze Stamp je omezena na analýzu 10 písní na relaci. Pokud si chcete vybrat neomezený počet písní, které mají být analyzovány na relaci, musíte vyrazit 5 EUR.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhněte si iOS 8.4 Final IPSW odkazy pro iPhone a iPad

Apple Music and Beats 1 Hands-On and Walmthrough [Video]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top