MacOS 10.12.3 přidává varování „jasné jas“, které pomáhají prodloužit výdrž baterie MacBooků

po dlouhou dobu, Apple viděl hodnotu při umožnění majitelům Mac mnohem lépe porozumět tomu, jak přesně se baterie provádí na jejich MacBook. Kromě zobrazování procenta baterie, kromě vizuálního znaku pobytu na úrovni baterie, Apple’s MacOS také ukazuje graf „aplikace využívající značnou energii“, který okamžitě umožňuje jednotlivci pochopit, zda běžící aplikace skončila jako výkonový prase.

Nyní, v rámci pokračujícího postupu této funkce, nejnovější Beta MacOS rozšiřuje tento výkon tak, aby zahrnoval propojené displeje.

Každý, kdo využívá dříve zmíněnou energetickou funkci, se s největší pravděpodobností použije k vidění přesně stejných aplikací, které se v této části objeví. Jako příklad, webový prohlížeč společnosti Google Chrome nedělá žádný trik pravdy, že je rád, že využije nepřiměřené množství baterie Mac. Služba pro streamování hudby Spotify se za to v minulosti rovněž provinila, stejně jako komunikační nástroj Slack, stejně jako vlastní prohlížeč Safari Apple, který nejvíce nedávno vyústil v zabití špatných recenzí MacBook Pro Performance.

To bylo nyní prodlouženo tak, aby obsahovalo nový produkt „Zobrazení jasu“, který se zobrazí, když je jas nebo jas obrazovky nastaven nad značkou 75%, přičemž název funkce se také změní tak, aby snížil slovo „aplikace“.

Pro ty, kteří se opravdu nedívali na značku jasu na Macu, když se jab změní, je 75% definováno 13 ze 16 pips, které je aktivní při otočení jasu nahoru nebo dolů. S nejnovějším beta verzí MacOS 10.12.3, uvedení jasu obrazovky nad 75% nejen přidává nový produkt „Zobrazení jasu“ do funkce Energy Screen, ale kliknutím na něj okamžitě snižuje jas zpět na 75% .

Pro informaci je to jas, který Apple používal během testů baterií MacBook Pro v rámci 10hodinových nároků na baterii.

Životnost baterie je nesmírně důležitá funkce a prodejní místo pro Apple, pokud jde o MacBook. To bylo dáno význam teprve nedávno, když spotřebitelské zprávy odmítly navrhnout nákup nového MacBook Pro Apple 2016 kvůli pravdě, která vykazovala nevyrovnaný výkon baterie v předběžných testech. To bylo něco, co bylo později určeno jako chyba safari, která, když byla pevná, vyústilo v fantastickou výdrž baterie a nakonec propuštěno na spotřebitelské zprávy, které znovu doporučily MacBook Pro 2016.

Tento nový přírůstek bude určitě užitečný pro spotřebitele, je však v současné době nabízen pouze těm, kteří testují nejnovější beta verze MacOS 10.12.3.

(Via: MacRumors)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak deaktivovat kameru MacBook iSight v MacOS Sierra

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top