Těchto 250 technických e -knih si můžete stáhnout od společnosti Microsoft pro bezplatné

Zdá se, že Eric Ligman, který vrhne svůj obchod jako vedoucí manažer excelence prodeje společnosti Microsoft, se opět probudil naplněný duchem dávání. Poté, co se dříve zbavil záchvatu štědrosti, který vedl k tomu, že se více než 2 miliony e-knih stahovaly za bezplatné kouzlo, manažer excelence prodeje opět uvádí svou sbírku bezplatných e-knih Microsoft, průvodce uživateli, průvodci nasazením, průvodce nasazením , krok za krokem průvodce a vše mezi tím, aby se stahovaly volně.

Pokud je vaše věc dobře napsaná, bystrá a chytře konstruovaná průvodce a návody ve formě e -knih, pak vám jméno Eric Ligman nemusí být cizí. Technický nadšenec a autor se sestavují průvodci již mnoho let a dosud napsal téměř 500. Jednou z velkých věcí o průvodcích, které Ligman pravidelně autoři autoři, je to, že mají hromadnou přitažlivost k hardcore technologickým nadšencům, pravidelnému pobytu u domácího uživatele a také za zájem o umění služby a všechny mezi nimi. Je to opravdu rozmanitá soubor literatury pro všechny spektra jednotlivců.

Co přesně tedy můžete dostat ruce v této extravaganze freebie? Kolekce bezplatného stahování zahrnuje kombinaci technických knih, programovací tituly a dokonce i některé nemicrosoft určité tituly, které zahrnují techniky pokročilého prodeje a jak přizpůsobit proces speciálního servisu. Tituly, jako je programování aplikací Windows 8 s HTML, CSS a JavaScript, vytváření mobilních aplikací s Xamarin.Forms a budování cloudových aplikací s Microsoft Azure jsou určitě velmi vyhledávané v rámci tohoto dárku.

Pokud je Forward Thinking a budoucnost ovinutí mnohem více vaší věcí, pak představení Windows 10 pro IT profesionály musí ověřit, aby byly dobré čtení. Stejně jako musí nastavit vyhledávání sociálního angažovanosti ve vašem produktu, pokud využití síly sociálních médií k rozvoji vaší služby je něco, co vás oslovuje. Sbírka se skládá z celé hromady nových titulů, elektronických knih a zdrojů, jakož i Smorgasbord favoritů z minulého roku. S více než 2 miliony knih stažených pro bezplatné v loňském roce, mohou tito literaturu hladoví jednotlivci venku na tomto dárku a překonat tuto částku?

Přejděte na blog MSDN a stáhněte si dostupné tituly.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top