5 věcí, které je třeba porozumět před zakoupením Nexus 5x

Pokud jste se na internetových webových stránkách již nenacházeli, se společnost Nexus 5x již v zemích včetně USA a Indie právě včas na slavnostech. Zatímco fanoušci Nexus jsou nadšeni, že se dostanou do rukou na gadget nebo je porovnávají s jeho prémiovým konkurenčním vydáním [Huawei Nexus 6p]. Ačkoli rozdíl je v konfiguracích poměrně hojně odstraněn, ale obě gadgety pojmou různé publikum.

Nexus 5X se stará o kompaktní a rozpočtový plán fanoušků Android, kteří vyžadují to nejlepší z Androidu v rozpočtovém plánu, zatímco Nexus 6P otevírá horizonty a zajišťuje prémiové vlajkové publikum. Než se však rozhodnete zakoupit Nexus 5x nad 6p nebo jakýkoli typ jiného telefonu, vyžadujete k nezaujatému názoru. Stejně jako se nám líbí Android, je vždy skvělé mít jasně stanovené specifikace a funkce. Právě zde jsou 5 překvapení, které jsme dostali, když jsme si koupili Nexus 5x, a nechceme, aby se vám to stalo.

Grafitový prachový magnet:

Pokud se vám líbí černá [aka grafit] Nexus 5x a také se s nákupem skutečně pokračuje, rádi bychom vás upozornili, že polykarbonát Nexus 5x je v podstatě prachový magnet. I když to ovlivňuje všechny 3 barevné varianty, ale prach je na černé mnohem viditelnější.

Mono reproduktor směřující dopředu:

Nenechte se oklamat vzhledem. Dva sada vzorů reproduktorů, které vidíte na horní a dolní části přední části gadgetu, nejsou oba reproduktory. Po Nexus 6 může mnoho jednotlivců předdat, že 5x má také dvojí frontu, která se zabývá reproduktory. Nejvyšší je jen dobytí reproduktoru nízkého objemu na volání. Gadget má jen jeden reproduktor na spodní frontě, takže neočekávejte hlasitý stereo zvuk.

Typ USB:

Existuje několik věcí, které zde vyžadují diskusi. USB typ C na Nexus 5x neznamená pouze, že má na zařízení reverzibilní port. Dokonce i nabízená kabelová televize USB je typ C na obou koncích, což znamená, že ji nemůžete využít s PC/Mac, které již nemají port typu C. Možná budete muset zakoupit typ C do typického adaptéru nebo kabelu OnePlus 2 -Type. Navíc je USB na gadgetu 2.0, což znamená, že si nemůžete pamatovat rychlé přenosy dat.

Rychlé nabíjení:

Jak Nexus P, tak i 5x, podporují rychlé nebo rychlé nabití „přes USB typ-C“ a také jsou schopny chytit hodiny šťávy během několika minut nabití. Bohužel, současný Qualcomm Quick Fee 2.0 a 3.0 využívá různé inovace, a proto nelze použít k rychlému nabití těchto zařízení.

Sluchátka:

Žádný z předchozích gadgetů Nexus [oba tablety a telefony], které jsme v minulosti využili, nedostal jakýkoli typ sluchátka. Nexus 5x však přišel s bílou sadou sluchátek z LG v krabici. I když stále nemusí porazit hluk vysoká kvalita rytmů nebo Skullcandy, ale kompatibilní sada předem načtených sluchátků je určitě vítána. Objevili jsme sluchátka při nákupu od Amazon India, ale nemůžeme ověřit, že totéž platí pro jiné regiony.

Tady máš. Pokud to neovlivnilo vaše rozhodnutí [ve prospěch nebo proti], s největší pravděpodobností nic nebude. Pochopíme, co jiného ovlivňuje vaše rozhodnutí na 5x.

Přečtěte si dále
Zažijte Android Nougat na ploše s OS Phoenix

Back to top