5,5palcové iPhone 6 Phablet Upusťtené fotografie ukazují sim podnos, napájení a hlasitosti flex šňůry

jako čas se obracejí a my se stále blížíme k očekávanému zářijovému oznámení a doufejme, že vydání alespoň jednoho nového iPhone, úniky stále shromažďují docela tempo. Vzhledem k tomu, že Apple věřil, že pracuje nejen na jednom novém iPhone, ale na dvou, všechny dosud úniky byly založeny na menším 4,7palcovém zařízení na plánu Apple. Jeho 5,5palcový bratr byl překvapivě nepřítomen v únikových sázkách, což vedlo spoustu k závěru, že po menší variantě zahájí nějaký čas.

Jak již bylo řečeno, objevily se některé nové fotografie, které by mohly dobře ilustrovat některé části, které jsou určeny pro tento 5,5palcový monster iPhone, i když to nutně neznamená, že teorie pozdějšího data vydání jsou špatné. Zdá se, že tyto nové části jsou flex šňůry pro věci, jako jsou tlačítka napájení a tlačítka hlasitosti/ztlumení, která se zdá, že se zcela shodují s těmi, které jsme již viděli na internetu.

Je nepochybně těžké posoudit, jak velká je flex šňůra, když je na bílém pozadí, s ničím vedle ní, ale skutečnost, že jsme dosud viděli dva odlišné typy šňůr a že se ani neshoduje s produktem iOS, nám říká, že ani to odpovídá Že kontrolujeme šňůry ze dvou nových zařízení. V tomto bodě je to docela bezpečná sázka, že jsou to dva různé iPhony, ale když jsme si jistě nevíli, co má Apple na rukávu, nechtěli bychom na to vsadit naše domy.

Nejsme také přesvědčeni, že zásobníky SIM uvedené na fotografiích jsou související s iPhone, částečně kvůli jejich modré barvě. Očekává se, že nebude oznámen žádný modrý iPhone 6, i když je možné, že zásobníky čekají na nějaký druh léčby, které změní jejich barvu.

Každý očekává, že Apple v září odešle alespoň jeden nový iPhone, a určitě uvidíme mnohem více úniků a fotografií, protože se tento čas blíží. V tuto chvíli se zdá, že každý nový únik vyvolává mnohem více otázek než odpovědí, ale s září těsně za rohem nebudeme muset čekat příliš dlouho, než je odpovídají alespoň.

(Zdroj: Apple.club.tw [Google Translate])

Můžete také chtít vyzkoušet:

IPhone 6 specifikace, funkce, datum vydání

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top