Zde je způsob, jak napětí Apple testuje odolnost iPhone 6 [video]

, nyní víme, díky vysvětlení společnosti Apple, že v rámci ságy Bendgate bylo hlášeno pouze devět nových iPhonů iPhone, že celá událost byla a Pouhá bouře v šálku, ale s Apple nyní představuje jak iPhone 6, tak iPhone 6 Plus na 20 nových trzích po celém světě, oficiální prohlášení bylo určitě nutné. Nyní se objevilo mnohem více podrobností o tom, jak přesně Apple zaručuje, že jeho gadgety jsou vyvíjeny pro účely, a stejně jako pět hlavních testů napětí, poznamenal, jak bylo přibližně 15 000 sluchátka úmyslně zlomeno ve fázi vývoje, aby se takové stalo Problémy, jak je zvýrazněno pomocí Bendgate.

Když mluvíme s The Verge, Apple SVP hardwarového inženýrství Hardware Dan Riccio poznamenal, že nová telefonata jsou „mnoho testovaných“, dodal, že „protože přidáváme mnohem více a mnohem více funkcí, musíme zjistit způsob, jak je zlomit, než zákazníci to udělají “

Nové telefony iPhone se podávají spoustou přísných testů, které jsou popsány níže.

Prvním je to, co se nazývá „tříbodové ohýbání“, které vidí rozumnou sílu Apple Place na třech různých bodech podél povrchu zařízení. To, co přesně představuje „rozumné“, není známo, ale vzhledem k tomu, jak mnoho lidí vloží své gadgety do kapes a pokračuje v sezení na nich, jeden má podezření, že úroveň síly aplikovaná během testování je značná.

„Cyklistika„ tlakového bodu “umisťuje„ podstatnou “sílu-podstatnou je další mírně libovolný termín-napříč displejem, zatímco okraj zařízení je držen na místě. To pomáhá zaručit, že iPhone 6 a 6 Plus může vydržet každodenní tlak, a kromě tuctu, kteří byli zasaženi, se zdá, že testování designu společnosti Apple bylo mnohem více než přiměřené.

„Testování torze“ vidí, že zařízení je zkrouceno více než 8 000krát, což umožňuje designérům a inženýrům znovu zjistit, zda byla každá cesta prozkoumána při výrobě iPhone co nejrobustnějšího.

Samotně vysvětlující „SIT test“, který vidí inženýra, který se posadil několikkrát se zařízením v různých kapsách a pozicích, je test Apple mezi četnými strojovými hodnoceními robustnosti a s Apple také provádí reálný život Uživatelské studie prostřednictvím pracovníků skutečně používají zařízení po dlouhou dobu, zdá se, že systém testování a vylepšení se zdá mnohem více než důkladný.

Navzdory tomu, že Bendgate získal hodně pokrytí, Apple rychle vytáhl jakoukoli představu o velkém problému, a ačkoli softwarová stránka záležitostí stále jasně potřebuje práci, mamutí vzpomínky na iPhone 6 a iPhone 6 Plus pravděpodobně nebude nutné.

(Zdroj: Theverge)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top