Společnost Apple oznamuje nové ceny iCloud Storage

Apple iPhone-zaměřenou událost pořádanou na legendárním Bill Graham Civic Auditorium nezklamalo. Zavedení iPhone 6s a iPhone 6s Plus s sebou přineslo téměř všechno, co se očekávalo, a také několik pěkných překvapení, která určitě činí obě zařízení přitažlivější. Appl také pochválil nový hardware pro iPhone a také základní software iOS 9, který nakonec napájí uvedený hardware, a Apple také zavedl nové úrovně cen pro upgrady iCloud Storage.

Apple poskytuje počáteční 5 GB úložiště iCloud jako součást jakéhokoli účtu Apple. Dříve upgrade z této základní úrovně úložiště umožnilo majitelům iPhone a iPadu získat další úložiště od 20 GB až po neuvěřitelné 1TB cloudové kapacity na serverech Apple. Starší struktura cen umožnila spotřebitelům upgradovat na 20 GB za 0,99 $ měsíčně, 200 GB za 3,99 $ měsíčně, 500 GB za 9,99 $ nebo nejvyšší 1 TB možnost za 19,99 $ měsíčně.

Oznámení dnešních nových upgradů iCloud Storage Trochu mění. Apple bude stále poskytovat uživatelům počáteční 5 GB úložiště, ale jak všichni víme, když vezmete v úvahu zálohy iCloud a ukládání dat z aplikací třetích stran, které 5 GB opravdu netrvá dlouho. Nové levnější plány zajišťují, aby uživatelé získali více úložiště pro menší finanční výdaje, a zároveň se zbavují možnosti 500 GB, která by snad měla přesvědčit uživatele, aby místo toho přešli přímo na možnost 1TB. Kolik tedy Apple očekává, že bude každý měsíc shromažďovat pro tyto nové plány?

Upgradování ze základního plánu na druhou úroveň bude nyní stát každý měsíc 0,99 $, ale Apple bude pro tuto platbu poskytovat spíše 50 GB než předchozí 20 GB. Spotřebitelé mohou také upgradovat na velmi robustní 200 GB cloudového úložiště za 2,99 $ měsíčně, nebo na výše uvedenou možnost 1TB za 9,99 $. Volba zvolení pro nejvyšší možnost představuje velmi významné měsíční úspory nad staršími plány společnosti ICloud.

Vzhledem k tomu, že nové iPhony na základní úrovni jsou vybaveny 16 GB interního úložiště a společnost zavedla 4K video nahrávání na nejnovější modely iPhone, je vysoce pravděpodobné, že větší počet spotřebitelů se postaví, aby se Apple odložila ruce Apple. upgradované plány iCloud. Abychom pochválili nové možnosti, iOS 9 bude spuštěn jeden týden od dnešního dne 16. září.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top