Apple vydává oficiální nové příslušenství pro adaptér pro bezpečnost a zabezpečení pro Mac Pro

V tomto světě je jen málo počítačů, které jsou mnohem dražší než Mac Pro. No, alespoň domácí počítače. Je tedy docela bezpečné říci, že jsou pro zloděje vysoce hodnotným cílem, a proto se budete chtít ujistit, že veškerá preventivní opatření bude přijata tak, aby riziko, že vaše hrdost a potěšení zvedne nějakou podvodníka světle. Až dosud to bylo, že to bylo případ, kdy by se vytvořilo vlastní zámek pro bezpečnost a zabezpečení, nebo se rozhodl se rozhodnout pro jednu z drahých služeb třetích stran, která z jakéhokoli důvodu prostě neříká hořčice. Nyní však Apple má záda.

Stojí 49 $, což je náhoda ve srovnání s cenou zařízení, které je vyvinutá k ochraně, je nový adaptér Apple „Mac Pro Safety a Security Lock“. Adaptér se vyvinul k ochraně nového Mac Pro z Go Going WalkAbout, a adaptér se připojí k Kensingtonu nebo podobným zámkům a má další výhodu, že také zabrání každému odstranění víka Mac Pro pro gander na jeho interních. Pokud máte Mac Pro a máte něco, na co jej připojíte, budete chtít získat jeden z nich. Naším doporučením by bylo stůl nebo obzvláště těžký objekt, ale jsme si jisti, že zde můžete svou fantazii použít.

Adaptér Mac Pro Security and Security Lock vám umožňuje používat kompatibilní Kensington nebo podobný styl zámku třetí strany (prodávané samostatně), aby váš Mac Pro udržel bezpečný. Adaptér se připojuje bez nástrojů a nepracuje ani nepoškodí Mac. S připojeným kompatibilním zámkem zajišťuje adaptér Mac Pro Lock Housing k krytu a zabrání přístupu k interním komponentám.

Nový adaptér zámku se dosud nezdá být v žádných obchodech s cihlami a maltami, ale je k dispozici ke koupi online. Očekávali bychom však, že zásoby zasáhnou obchod Apple ve vašem okolí před koncem týdne, takže pokud se objednávka online nevyhovuje vašim potřebám, měli byste být schopni bloudit a vyzvednout si jednu brzy.

Zámek bude odeslán za 24 hodin (v době psaní), a jak jsme řekli, pokud máte Apple’s Drahé Pro Desktop, pak se důrazně doporučuje, abyste do jedné z nich investovali, abyste udrželi věci na bezpečnější straně plot.

Odtud můžete získat adaptér Mac Pro Safety a Security Lock.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top