Apple údajně zahájil zahájení iPadu 3 v Německu 23. března

Nejnovější zprávy online naznačují, že Apple může být nastaven tak, aby iPad 3 přivedl do určitých částí Evropy 23. března, ačkoli nebyly poskytnuty žádné informace o jiných územích , včetně Spojených států.

Už jsme to řekli dříve a budeme to i nadále uvádět pokaždé, když se to stane, ale tady jsme s dalším iPadovým pověstem, která může nebo nemusí být pravdivá. Ve skutečnosti je pravda, že tento je ještě falešnější než obvykle, ale když vidíme, že každý je v dnešní době v režimu iPadu 3, budeme to pokračovat a zveřejnit ji v zájmu zábavy!

Všichni, včetně týmu Redmond Pie, se dnes dohodne, že Apple pravděpodobně oznamuje iPad třetí generace dříve než později. Ve skutečnosti jsou chytré peníze na oznámení, které přichází nějakou dobu v březnu, což znamená, že za pár týdnů bychom konečně mohli být schopni dát tyto iPad 3 zvěsti do postele. Víte, právě včas, aby se Mill IPhone 5 pověřil do plné houpačky …

Nejnovější potenciální zprávy přicházejí se svolením německého webu ifun.de, který tvrdí, že má kopeček k datu vydání pro nejnovější a největší tablet Apple – alespoň v Evropě.

Naši němečtí bratři věří, že iPad 3 bude v prodeji 23. března ve své zemi, ačkoli web se nezmiňuje o vydání dnů jinde. Dříve jsme slyšeli zprávy, že iPad 3 bude v prodeji ve Spojených státech na konci března s evropskou vydáváním o otázkou týdnů později. Tento přístup Apple v minulosti zaujal kvůli problémům, které udržují krok s poptávkou, přičemž firma Cupertino se rozhodla zajistit, aby sázkaři založené na USA mohli koupit nový tablet s více zásobami po ruce, spíše než všude, kde je na skladě, kvůli a Větší zavedení. Ohrožení vydání tentokrát by z podobných důvodů mělo smysl.

Celá věc však ukazuje, že tyto zvěsti nezemřejí, dokud nedostaneme oficiální pozvání na lidem PR tiskové události Apple. Do té doby je to opravdu otevřená sezóna na iPad 3 zvěsti a s hardwarem samotným, ale díky různým únikům v poslední době je datum vydání opravdu jedinou proměnnou.

Téměř to z toho vyzařuje zábavu, že?

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top