Nový nástroj AI může předvídat, kdo zemře na vědci CoVID-19

, vytvořil nový zpravodajský nástroj vytvořený člověkem, který může předvídat, kdo zemře na Covid-19. Je úžasné, že tento nástroj může provést jeho předpověď až s 90% přesností.

Výzkumy používaly data od téměř 4 000 jednotlivců CoVID-19 k trénování svých nástrojů AI a poté nalezení vzorů v těchto datech.

Profesor Mads Nielsen z University of Copenhagen říká, že nový nástroj by mohl být použit k pokusu a předvídat, kdo musí obdržet vakcínu před ostatními na základě jejich úmrtnosti. Data by mohla být také použita k zajištění toho, aby správné zdroje byly přesměrovány na určité nemocnice.

Pracujeme na cíl, který musíme předvídat potřebu respirátorů o pět dní dopředu tím, že poskytujeme počítači přístup ke zdravotním údajům o všech pozitivech Covid v regionu. Počítač nikdy nebude schopen nahradit posouzení lékaře, ale může pomoci lékařům a nemocnicím vidět spoustu jednotlivců nakažených CoVID-19 najednou a stanovit pokračující priority.

Podle shromážděných údajů a vyplivnutí novým nástrojem, jako je BMI a věk člověka, mají největší dopad na to, zda by jednotlivec CoVID-199 dokázal utrpení přežít nebo ne. Pozoruhodné jsou také problémy jako astma, srdeční choroby a diabetes.

“Pro ty, kteří jsou zasaženi jedním nebo mnohem více z těchto parametrů, jsme zjistili, že může mít smysl je zvednout ve frontě vakcíny, aby se zabránilo jakémukoli riziku, že se nakazí a nakonec skončí na respirátoru,” řekl Nielsen .

Můžete si přečíst mnohem více informací o novém nástroji v časopise Nature.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 14.4 pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Stáhnout: iOS 14.4 Konečné odkazy IPSW, soubor profilu OTA spolu s iPadosem 14.4 Out

Jak snížit iOS 14.4 snadným způsobem [tutoriál]

Jak opravit špatné vypouštění baterie iOS 14 [průvodce]

Převeďte tovární kabelový apple carplay na bezdrátový Apple Carplay ve vašem automobilu, tady je, jak

Ochranství obrazovky iPhone 12 / Pro s temperovaným sklem: Zde jsou ty nejlepší

Nejlepší pouzdro pro iPhone 12, 12 Pro s štíhlým, peněženkami, ultra tenkým designem? Zde jsou naše nejlepší tipy [seznam]

Nejlepší chránič iPhone 12 Tiny Screen: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Nejlepší chránič obrazovky iPhone 12 Pro Max: Zde je seznam, který stojí za kontrolu

Útěk z vězení iOS 14.2 Pomocí checkra1n, tady je návod [průvodce]

Apple si užívat EKG App Hack: Povolte mimo nás v nepodporované zemi na sérii 5 a 4 bez útěku z vězení2

Jak získat bitcoiny z zařízení iPhone nebo Android snadným způsobem

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top