2017 Surface Pro Oznámen: Specifikace, cena, datum vydání Podrobné

Microsoft dnes oznámila aktualizaci svého hybridního počítače Surface Pro 4, stejně jako logika by diktovala, že se to nazývá Surface Pro 5, místo toho má podnikání místo toho podnik rozhodl se úplně zbavit čísla. Nový povrch pro je právě to, Surface Pro.

Toto nové jméno věnuje změnám, které proběhly s tímto novým hardwarem. Ano, zvenčí je obtížné říct nový hardware ze starého, ale uvnitř Microsoft říká, že je toho spousta nadšených.

Všechny změny začínají novým procesorem Intel Kaby Lake, který bije v srdci Surface Pro, a také se používají jádro M3 bez fanoušků a ženy Core i5. Tito CPU průměrné majitelé povrchových profíků mohou očekávat asi 13,5 hodin mimo jediný náboj, i když tato čísla znamenají jen málo, dokud jsme neviděli, jak se v průběhu času prochází jeho tempo. Programu nám Microsoft říká, že to představuje 50% podporu oproti dřívějším modelům.

Rovněž bude existovat model Core i7, ale jak se očekávalo, bude zahrnovat ventilátor a také o něco menší životnost baterie bude pravděpodobně funkcí tohoto konkrétního modelu. Poprvé bude také povrchový profesionál nabízený s pokročilým připojením LTE pro ty, kteří se musí být schopni nastoupit online na cestách.

I když na jakémkoli typu povrchů není objeven žádný port USB-C, včetně nového Surface Pro, Microsoft bude koncem tohoto roku prodávat samostatný příslušenství pro povrchové port pro ty typy pro ty, kteří potřebují propojit tento typ zařízení.

Surface Pro také zabalí zvýšený úhel náklonu při 165 stupních „nechat vás ponořit se do studiového režimu, úhlu inspirovaného povrchovým studiem, ideální pro psaní, skicování, a také k čerpání na cestách.

Jednou úpravou s ohledem na celý balíček je, že povrchové pero již není v krabici zahrnuto, takže kupující si mohou vyzvednout jeden za dalších 99 $. Nový stylus bude pracovat s předchozími povrchovými profesionály, avšak nová funkce nakládání je funkce, která je vyhrazena pro nové zařízení. Tato nová funkce umožňuje stínování a zlepšenou přesnost a nyní existují úrovně citlivosti tlaku 4096.

Microsoft dělá skok na Alcantaru na klávesnici Surface Pro s platinou, burgundskou a také Cobalt Blue Surface Pro Type Covers nastavený tak, aby byl nabízen výměnou za 159 $. Rovněž bude existovat konvenční krytí černého typu nabízeného za mírně šetrnější k rozpočtu 129 $.

Aktualizovaný Surface Pro Microsoft je nabízen pro předobjednávku od dnešního dne s cenou od 799 $. Ti, kteří dělají předobjednávku, mohou očekávat, že jejich nový počítač bude odeslán 15. června.

Microsoft Surface Pro

Nové povrchové pero

Celkový specifikační list pro nový Surface Pro je vidět níže:

Také byste se mohli rádi podívat:

Stáhnout: Extra_RECIPE+JAULUX Jalux Jailbreak pro iOS 10.1.1 iPhone 7 Vydáno, právě zde jsou podrobnosti

Stáhněte si BetterNet ++ IPA na iOS 10 [bez vězení]

Stáhněte si data Windows 10 Pro ISO bez produktového klíče od společnosti Microsoft

Produktový klíč Windows 10 a aktivace: přesně jak jej objevit a přesně to, jak to funguje

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top