Jak získat čas popcornu na iOS 11 [nutný žádný útěk z vězení]

Chcete -li popokorn čas iOS 11 IPA ke stažení na iPhone nebo iPad? Takto můžete. Pro to není nutné žádné útěk z vězení.

Popcorn Time pro iOS a pro další platformy v tomto ohledu již dlouho považuje mnoho majitelů zařízení za závažnou alternativu k mnohem konvenčnějším a běžnějším streamovacím službám, které jsou tam venku a dostupné.

Pro ty, kteří by mohli chtít konzumovat filmy a média na cestách, řekněte pomocí senzačního displeje na iPhonu nebo iPadu Apple, nebo dokonce na ohromujícím panelu OLED na brzy vydaném iPhone X, poté čas popcorn je spolehlivý, stabilní a naprosto uspokojivý zážitek, který tento svědění poškrábá, a nyní, když používá kompatibilitu iOS 11 s upgradovaným souborem IPA. Je to jen otázka skákání několika klíčových obručích, aby se nainstalovala na výběr zařízení.

Pro firmware Apple iOS 11 již uběhlo dost času, aby byl považován za dostatečně stabilní pro obecnou spotřebu na všech hlavních zařízeních, která jsou schopna jej provádět. Vzhledem k historické míře přijetí nových hlavních verzí iOS a skutečnosti, že jsme již měli tři aktualizace stability a zlepšení vydané společností Apple, je pravděpodobné, že jste již využili příležitosti, abyste ji získali alespoň na jednom z vašich zařízení.

Pokud jedním z kompromisů této instalace bylo, že již nemůžete získat přístup k popcornu pro iOS, protože má problémy s iOS 11, pak je dobrá zpráva, že dorazila, protože si nyní můžete stáhnout iOS 11-kompatibilní 64 -Bit Popcorn Time IPA odtud.

S tímto souborem, který má ve vašem držení, jste 50% cesty tam, abyste mohli znovu získat přístup ke všem těmto filmům na vašem ne-Jailbroken iPhone nebo iPad. Vše, co nyní musíte udělat, je projít relativně základním procesem, který zahrnuje získání 64bitového popcorn Time IPA, který byl naložen na dotyčné zařízení nezávislý na App Store. A ano, uhodli jste se správně, máme pro vás průvodce ideálním zde. Jen se ujistěte, že používáte soubor IPA pro iOS 11 propojený v tomto příspěvku výše, když dodržujete tyto pokyny.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Odemčená / sim-free iPhone X Cena v USA, Velké Británii, Indii, Číně a další

MacOS 10.13 High Sierra Hackintosh je nyní možné s vydáním UnibEast 8.0

Colossus Repo v Kodi Down nebo nefunguje? Zde je návod, jak jej nainstalovat ideálním způsobem

Kodi 17.5.1 Stáhnout APK pro Android vyřeší problém spuštění spuštění

Spoof nebo falešné umístění v iOS 11 iPhone [bez vězení vyžaduje]

Downgrade iOS 11/11.1 na iPhone nebo iPad [průvodce How-to]

Stáhněte si iOS 11, 11.1, 11.0.3 Odkazy a instalace na iPhone 8, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 11/11.1 / 11.0.3 na iPhone a iPad [aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top