Stáhněte si iOS 9 beta 3 s podporou pro Apple Music

iOS 9 Beta 3 Download pro kompatibilní zařízení iPhone, iPad a iPod Touch bylo vydáno. Třetí beta beta přichází s podporou Apple Music, vůbec prvního podniku společnosti Cupertino do hudební arény.

Apple Music, která byla oznámena zpět na WWDC 2015, byla původně shledána, že bude spuštěna konečným vydáním iOS 9 letos na podzim, ale Cupertino Gigantic se rozhodl, že by to bylo moudřejší krok, jak co nejdříve skočit přímo do širšího publika, pro to Důvod, proč byl minulý týden vydán jako součást aktualizace iOS 8.4. Odtud můžete získat iOS 8.4: Stáhněte si finální odkazy na IPSW iOS 8.4 pro iPhone a iPad.

Kromě Apple Music and Beats 1, sestavení iOS 9 Beta 3 přichází s normálními opravami chyb a vylepšením výkonu, takže uživatelé, kteří mají nainstalovanou beta nainstalovanou, již musí cítit trochu snižování ve srovnání s druhou sestavou před vydáním, které byl propuštěn před dvěma týdny.

Apple Music přichází s tříměsíční bezplatnou zkouškou, kterou uživatelé mohou využít, než začnou platit měsíční poplatek 9,99 $. Pokud z nějakého důvodu máte pocit, že Apple Music zkontrolovala všechny ideální krabice pro vás a vaše členy rodiny, pak vás Apple dobře pokryl rodinným plánem 14,99 $ měsíčně, ve kterém můžete přidat až 6 lidí pod jedním účet. Zde si můžete prohlédnout náš úplný průchod s Apple Music: Apple Music and Beats 1 Hands-On and Walmthrough [Video].

Existují dvě trasy, které si uživatelé mohou vydat ke stažení iOS 9 beta 3. První je přejít na Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru, kde aktualizace BETA 3 OTA bude čekat na schválení instalace. Tato metoda bude nepochybně fungovat pouze v případě, že již máte nainstalovanou předchozí verzi beta iOS 9.

Pokud poprvé instalujete Beta iOS 9 nebo chcete nainstalovat od nuly, možná budete chtít přejít na web Apple Developer Program, abyste se věci rozběhly.

Úplné pokyny, jak stahovat a nainstalovat beta iOS 9 od nuly, postupujte podle našeho tutoriálu níže:

Stáhněte si iOS 9 beta 3 a nainstalujte na iPhone 6, 6 Plus, 5S, 5C, 5, 4S, iPad, iPod Touch [tutoriál]

Doporučili jsme instalaci softwaru před vydáním pouze na zařízeních, která nejsou vašimi každodenními ovladači.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top