Amazon Freetime neomezená se týká iPhone i iPadu

, může to přijít za pět let poté, co se představilo na soupeřících platformách, ale i majitelé iPadu si nyní mohou stáhnout prominentní aplikaci Amazon pro výraznou neomezenou aplikaci.

Navrženo tak, aby poskytovalo mladým věkům ve věku 3–12 let, získala přístup ke čtení materiálů a potěšení v rámci konkurenční členské služby, neomezená volně využívá přístup k 10 000 knih, filmům a také televizních pořadů pro Amazon Prime členové.

Nečlenové se také mohou přihlásit k akci, i když budou vyžadovat zaplatit 9,99 $. To poskytne přístup k zisku až pro čtyři jednotlivce a to je napříč gadgety, jako jsou telefony, tablety, e-čtečky, a zejména moudré reproduktory.

Docela důvod, proč trvalo tak dlouho, než Amazon dostal svou službu na iOS, je hádání někoho, ačkoli Amazon naznačuje, že to byla základní situace, kdy se Freetime neomezovala, která se až donedávna nepřipravila na hlavní čas. Nejsme si jisti, jak moc z toho věříme, ale nemáme mnoho možností, jak si však vzít Amazon na jeho slovo.

“Představujeme nové produkty i funkce, jak jsou připraveny,” uvedl mluvčí Amazonu, když komentoval načasování nového vydání. “Jsme nadšeni, abychom do zařízení iOS, včetně iPhone, iPad, a iPod Touch přinesli neomezenou zkušenost, přinesli.”

Toto nové začlenění iOS do mixu, které byly dříve nabízeny jednotlivcům vlastních gadgetů Amazonu nebo těm, kteří provozují Android, poskytuje Amazonu velký nový prospektivní trh, který ještě musí být využit. Materiál pochází z podobných jako Disney, Nickelodeon, Sesame Street, PBS Kids, National Geographic a Amazon Originals pro děti. Pokud se iOS verze Amazonské bezplatné aplikace Amazon neomezená čas ukáže jako tak prominentní jako na jiných platformách, může být obchodník spíše neočekávaný.

(Stáhnout: Amazon Freetime neomezený pro iOS v App Store)

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

iOS 12 beta 3 a také veřejné beta 1 stahování, očekávané datum vydání

Kodi 18 Leia Alpha 2 APK ke stažení pro Android, IPA pro iOS, Xbox One, Windows i Mac uvolněný

Stahování: iOS 12 beta 2 odkazy IPSW, aktualizace OTA

100+ iOS 12 skrytých funkcí pro iPhone i iPad [spuštěný seznam]

Stáhněte si data konfigurace iOS 12 beta 2 bez účtu návrháře

Stáhněte si odkazy a nastavení iOS 12 Beta 2 IPSW na iPhone X, 8, 7, plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Jak snížit iOS 12 beta na iOS 11.4 [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top