Chrome Beta pro Android má ohromující skrytou funkci!

V poslední době jsme zveřejnili Chrome Beta pro Android verzi 25.0.1364.47 poskytují přístup k experimentálním funkcím, a proto předpokládáme, že jste již aktualizovali.

Tento nový klenot byl aktualizován s cílem nabídnout jednotlivcům experimentální rysy, které se stále vyvíjejí. Zatímco mnoho z uvolněných jednotlivců nemusí aktualizovat přemýšlení o funkcích, které mají být experimentální, ale nyní vám navrhujeme, abyste tak učinili, rozhodně je obava „proč?“. Stejně tak máme na to odpověď, to je, protože nejen experimentální rysy, jako je podpora chromových vlajek, byly poskytnuty však také skrytou funkci! Funkce je „Procházení na celé obrazovce“. Tuto funkci jste možná zažili ve třetích prohlížečích oslav, jako je Opera, Dolphin atd., A nyní je také právě tady v Chrome. Spuštění prohlížeče a otočení stránek na celé obrazovce stojí za to, protože zvyšuje čitelnost a také to vypadá mnohem čistší. Google skutečně přináší do svého chromu pro Android některé hlavní změny, nyní to také cítíte, že?

Funkce byla poprvé chycena a také hlášena Smackelem (Reddit), jsme mu určitě vděční.

Postupujte podle níže uvedených pokynů, abyste mohli procházet na celé obrazovce na vašem gadgetu Android běžící Android 4.0+

Stáhněte si Chrome Beta pro Android z odkazu Play Store na konci této publikování nebo klikněte sem pro přímé stažení.

Klepněte na adresu adresy a zadejte:
Chrome: // Flags/

Povolit webgl

Přejděte na stránku Boids i na stránku Experimentu budov Chrome

Klikněte na tlačítko „Spuštění experimentu“

Klikněte na „Run“

Nyní jste na celé obrazovce a můžete tuto stránku zavřít

Užijte si procházení na celé obrazovce na chrome beta pro Android!

Vezměte prosím na vědomí, že toto dosud není oficiálně zavedena funkce, nebo i když je to funkce nebo chyba. Pokud je jakýkoli typ oznámení učiněn z Google i jeho vývojářů, dáme vám vědět. Až do té doby zažijte jednu z nejchladnějších funkcí, které může Chrome nabídnout ve svých budoucích sestavách.

[GooglePlay url = ””]
Zdroj: Phandroid

Back to top