Ashton Kutcher a Josh Gad, Film Stars of Jobs, budou mluvit na MacWorld / IWorld příští týden

Jobs, jeden ze dvou filmů založený na životě jednoho Steva Jobs, bude nastaven koncem tohoto roku a Při příležitosti této příležitosti budou přední herci filmu Ashton Kutcher a Josh Gad příští týden zahájit MacWorld. Film byl první, který byl vyhlášen, a Kutcher (Jobs) a Gad (Steve Wozniak) budou zastupovat dva ze spoluzakladatelů společnosti Cupertino a jejich improvizovaná návštěva každoroční konference Macworld/Iworld bude nepochybně zvyšovat intriku v Práce před vydáním dubna.

Vedoucí postavy budou diskutovat o tom, jaké to bylo, jak to bylo hraní Jobs a Woz, ve speciální řeči s názvem „Hraje Steve & Woz“. Poté, co založil Apple Computer celou cestu zpět v roce 1976, je příběh dvou Steves odtamtud v jednom z nejvíce dobře zdokumentovaných a oslavovaných, což je možná malé překvapení vzhledem k současné popularitě společnosti.

Zvláštní přednáška se bude konat v hlavní fázi místnosti 2005 od 9:00 v první den události MacWorld/IWorld, která je jedním z největších v kalendáři Apple nadšeného. Apple se od roku 2009 nevystoupil v MacWorld/Iworld, ale to nezabránilo různým přidruženým společnostem a fanouškům v účasti a užívání akce oslavující produkty a pokrok nejcennější společnosti na světě.

Bude se podívat na některé nadcházející produkty a aplikace, stejně jako na řadu rozhovorů, a je to skvělá příležitost pro obecní spotřebitele zapojit se. Většina ostatních událostí je pro veřejnost uzavřena, ale za vstupní poplatek 25 $ může kdokoli získat přístup do výstavní haly a všech svých mezer.

Film Jobs bude premiérovat tento týden na filmovém festivalu Sundance koncem tohoto týdne. Mezitím vypadá další film, který napsal Aaron Sorkin sociální sítě, opravdu velmi zajímavě, a ačkoli nezávislá verze Kutcher bude určitě stát za sledování (zejména s ohledem na to, jak se věrohodný Kutcher jeví jako mladý Steve Jobs), výše uvedený příběh Facebooku na Facebooku Ukazuje, jak dobře může Sorkin natočit špičkový film z technologického příběhu.

MacWorld/Iworld začne 31. ledna a proběhne až do 2. února.

(Zdroj: MacWorld)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top