Přístup k widgetům z libovolné obrazovky pomocí widgetů Snap Swipe

jsou nedílnou součástí Androidu a jsou k dispozici vzhledem k tomu, že založení OS. Widgety vkládají zásadní informace na vaší domovské obrazovce a usnadňují provedení úkolu. Vezměte si widgety počasí, widgety úkolů nebo widgety kalendáře, například tyto widgety jasně usnadňují a zlepšují vaši produktivitu. Tyto widgety však také zaplňují domovskou obrazovku, takže vypadá, že je všechno nuceno na jednom místě. To se mi nelíbí. Líbí se mi moje domovská obrazovka čistá a jednoduchá.

Nevím, jestli jsem to zde někdy poukázal nebo ne, ale často se ukáže, že základní nápad je úžasná aplikace, která se stává součástí vaší každodenní činnosti. Tato aplikace, moji přátelé, je zásuvka Snap Swipe.

Snap Swipe zásuvka přidá do vaší zásuvky s oznámením o oznámení Widgety, což usnadňuje přístup k widgetům z libovolné obrazovky. Proces používání widgetů se stává stejně základní jako proces kontroly oznámení.

Aplikace je bezplatná ke stažení, takže není žádná ztráta ani újma při alespoň jednou pokusu. Po spuštění aplikace poprvé uvidíte prázdnou stránku s tlačítkem plovoucí akce (Fab). Klepnutím na Fab bude uvedeno všechny widgety v telefonu. Klepnutím na widget jej přidejte do zásuvky oznámení. Na hlavní obrazovce aplikace přejedete widgety vlevo nebo ideální k jejich odstranění z zásuvky oznámení.

Klepnutím na tři vertikální tečky v horním ideálu a vyberte „Preference“ z nabídky a přizpůsobit aplikaci. Ačkoli je přizpůsobení velmi omezené, nabízí tam několik dobrých nastavení. Například můžete přepínat aktivační oblast aplikace mezi levou, pravou a středem. Ve výchozím nastavení je nastaveno správně, takže přejetí dolů z ideálu stavového řádku odhalí widgety, ale přejetí dolů zleva nebo středu stavového řádku odhalí panel oznámení. Tato aplikace také funguje na obrazovce zámku, to je plus bod.

Jediný úlovek je, že verze zdarma je omezena pouze na tři widgety. Musíte získat prémiovou verzi prostřednictvím nákupu v aplikaci, abyste vložili neomezené widgety do panelu oznámení.

Je to základní koncept, který se provádí tak dokonale, že mě přiměl přemýšlet, proč Google ještě neučinil výchozí součást operačního systému. Musíte si myslet, že tuto aplikaci příliš chválím, ale musíte ji vyzkoušet nejprve na několik dní, abyste si uvědomili jeho důležitost. Pokud se silně spoléháte na widgety pro dokončení vašich úkolů, stáhněte si je nyní ideální, vsadím se, že se vám bude líbit.

[GooglePlay url = ””/]

Back to top