Nejlepší funkce Google Pixel, které mohou utěsnit dohodu

Google Pixel, je nejnovějším zařízením, které pochází od vývojáře Android. Sluchátko vyráběné vlastní je často předmětem diskuse při zkoumání nedávných technologických konverzací. Mnoho lidí by se však mohlo cítit, jako by pro ně zařízení nebylo vhodné, i když si to opravdu chtějí získat. V tomto krátkém článku se podíváme na některé z nejlepších funkcí, které přicházejí s Pixelem, které by také pomohly uživatelům, aby se rozhodli o koupi jednoho. Podívejme se, co Google Pixel nabízí, a můžete soudit sami, jestli je to něco, co byste měli zájem.

Umělá inteligence

Umělá inteligence nebo AI zkrátka je forma technologie, která se točí kolem toho, aby strojní zařízení získalo pocit vědomí. I když nemluvíme o plně vnímavém zařízení (ještě ne, stejně), jak byste mohli vidět ve sci-fi filmu, existuje několik společností, které zkoumají a vyvíjejí počáteční formu AI. Taková společnost je Google a Google Pixel je jedním ze zařízení, která přicházejí s AI.

Asistent Google, který lze porovnat s podobnými službami, jako je Siri na Apple Products nebo Cortana pro linky Microsoft, je jednou z hlavních funkcí Google Pixel. Asistent vám umožní interagovat s AI telefonu a získat důležité informace a zároveň je pohánět a zvyšovat je, jak se učí více. Pokud jste se někdy setkali s Siri, víte, o čem je asistent Google. Na rozdíl od Siri se však nejnovější technologie Google pokouší zaručit, že AI roste, jakmile pokračujete.

Cloudová služba zdarma

Všichni víme o obtížích používání cloudových služeb. Teoreticky je to skvělé, ale boj začíná, když máte k dispozici omezené množství prostoru. To bude problém, pokud si zakoupíte zařízení pixelů, protože přicházejí s neomezeným úložným výkonem pro fotografie. To znamená, že můžete pořídit co nejpříjemnější snímky, aniž byste se obávali cloudové kapacity. Pokaždé, když připojíte telefon, aby se nabíjel, vrátí se do cloudu, včetně vašich nejnovějších obrázků.

Nejprve v řadě

Toto je jedna z nejdůležitějších funkcí pro smartphone, protože softwarové a hardwarové prvky jdou ruku v ruce. Když je uvolněn nový firmware operačního systému OS, každý uživatel a producent jde o to, aby se ho pokusili získat. Google Pixel a Pixel XL mohou mít různá jména, ale udržují charakteristiku linky Nexus pro získání nejprve poslední aktualizaci. Buď mluvíme o nadcházejícím sestavení Nougat nebo o další verzi Android, Pixel to bude mít jako první a to je hlavní výhoda.

Back to top