iPhone 6 podsvícení inovace pomůže, že skončila jako nejtenčí iPhone

, už jsme shromáždili docela přesvědčivý hromada důkazů týkajících se iPhone 6, a přestože Apple vypadá, že prakticky vylepšuje každý prvek Interiér zařízení i vnější hardware, bude to zjevně tenčí než současný iPhone 5s. Ve skutečnosti, z toho, co jsme slyšeli, bude sluchátko nejhorší, co Apple kdy vydal, ale zatímco se uvádí, že podnik integruje nový typ systému podsvícení pro usnadnění tohoto faktoru typu svelte, může zjevně způsobit produkci produkce problémy.

Podle zprávy od společnosti China Times si Apple může vybrat pouze jeden film pro vylepšení jasu nebo BEF v LCD iPhone 6. Ve prospěch těch, kteří nikdy neslyšeli o BEF, jsou zvyklé na obrazovku při nákupu ke zlepšení čitelnosti, stejně jako iPhone 5s zahrnuje dva, rozhodnutí vyloučit z iPhone 6 přirozeně ušetří trochu prostoru . Vzhledem k tomu, že Apple si však vybírá pouze jeden, bude zase musí zlepšit vysokou kvalitu této jediné vrstvy filmu a také přemýšlet o tom, že nový film BEF bude vyžadovat vytvoření pro každý vyrobený iPhone 6, je to pravděpodobné To způsobí problémy.

To samozřejmě znamená, že Apple se může snažit vytvořit dostatečné jednotky, aby se vyrovnal této předběžné poptávce, a přestože se jedná o problém, kterému se podnikání pravidelně potýká kvůli předběžnému humbuku obklopujícím spuštění, je to také problém To Apple se velmi hodně přálo vyhnout.

Ve snaze pokusit se a uspokojit poptávku, uvedl, že Apple popsal dva nové poskytovatele, aby odvedli tlak z MineBea, jeho primárního poskytovatele BEF. Vzhledem k tomu, že Omron a Radiant byl zjevně úkol s touto funkcí při pomoci zefektivnit proces, se opravdu doufá, že tento zásadní aspekt obrazovky bude připraven a připraven se válet bez bránění výroby, ale zůstává vidět, zda Apple Apple může tahat cokoli dohromady.

Apple se nyní uvádí, že je na pokraji výroby iPhone 6, s hromadnou výrobou. Podnikání zjevně připravuje dva návrhy-varianta 4,7 palce i 5,5 palce-a přestože by měl být první z září připraven, může podléhat zpoždění jako odlišné obrazovky a související s baterií Snagy jsou řešeny.

(Zdroj: Chinatimes [Google Translate])

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

IPhone 6 specifikace, funkce, datum vydání

iPhone 6 nebude zahrnovat ohavný styl antény ve finální přepravní jednotce

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Back to top