Apple View Hermès, Gold & Rose Gold Sport Model, nové kapely oznámené [video]

Jak se očekávalo, Apple pokračoval ve vývoji nádherného a neuvěřitelně populárního Apple View zavedením řady nových modelů a doplňků během dnešních médií událost. Poté, co voskoval lyriku o inteligentním hodinky a tvrdil, že „Apple View pomáhá uživatelům žít lepší den“, Tim Cook nakonec předal Jeffovi Williamsovi, aby se dostal do společnosti, aby představil nejen novou řadu modelů, ale také nové popruhy pro doprovázet je.

Počáteční odhalení Apple View se zaměřilo na partnerství produktu s Hermèsem, který vytvoří řadu návrhářských pásů a tváře zobrazení, které budou k dispozici pro Apple View tento příští říjen. Partnerství s Hermèsem uvidí spotřebitele, kteří si mohou koupit velkolepý škálu prémiových kožených popruhů, které by měly dokonale doplňovat drahý vzhled a dojem z Apple Watch, doplněné Hermès navrženými tvářemi, které by se měly rozšířit o tento prémiový pocit.

Cenový model pro sestavu Hermès je následující:

Apple View Hermès začíná na 1 100 $ (USA) za pouzdro z nerezové oceli 38 mm s jedinou prohlídkou, 1 150 $ (USA) za 42 mm pouzdro z nerezové oceli s jedinou prohlídkou, 1 250 $ (USA) za pouzdro na nerezovou ocel 38 mm s Dvojitá cesta a 1 500 $ (USA) za pouzdro z nerezové oceli 42 mm s manžetou.

Apple View Hermès Single Trip (nejvyšší horní), dvojitý výlet (dole vpravo) a manžetu (vlevo)

Společnost Apple také oznámila existenci dvou nových povrchových koncovek Apple View pro Sport Range. Spotřebitelům budou poskytovány nové kryty zlata a růžového zlata za stejnou cenu současné řady Apple View Sport. Williams potvrdil, že vnější pouzdro nabídky bylo vytvořeno z eloxovaného hliníku a že je spotřebitelé „opravdu musí vidět osobně“, aby získali skutečné pochopení toho, jak ohromují a cítí. Edice Apple View také získává variantu s růžovým zlatem 18-Karat s půlnoční modrou klasickou sponou.

Zlato (vlevo) a růžové zlato (vpravo) Apple View Sport

Upgrady Apple View tam nedokončí. Spolu s Black Sport Band bude poskytnuta nová kosmická černá nerezová varianta. Klasická kožená kapela, která byla dříve k dispozici a prokázala se tak populární, byla aktualizována dvoubarevným vzhledem.

K dispozici je také zavedení očekávané Apple View z nerezové oceli s (produktem) Red Sport Band, která uvidí finanční dar poskytnutý charitativní organizaci pro každého zakoupeného. Pokud to nestačilo a vy jste hledali něco trochu méně drastického, Williams také představil nové námořní modré a oranžové sportovní kapely.

Zde jsou všechny nové barvy Apple View Sport Band, které byly dnes oznámeny na jednom místě (Image Credit: @danieleran na Twitteru)

Docela zavedení nové kořisti pro Apple Watch. Všechny upgrady, s výjimkou Hermès Designs, budou odesílány hned ve 24 různých zemích. Sestava Hermès bude k dispozici 5. října.

Můžete také chtít vyzkoušet:

WatchOS 2 gm ke stažení pro Apple View vydáno

iOS 9, WatchOS 2 finále získá datum vydání

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Back to top